Autorádia s navigacemi značky ESX, proč připlatit za kvalitu?

Proč volit Autorádia ESX? 

Na trhu je mnoho výrobců a v dnešní době hlavně obrovská záplava nekvalitních čínských modelů. Ty většinou mají špatný příjem FM rádia, minimální nastavení zvuku a příšernou kvalitu. ESX je v tomhle ohledu naprostá špička. Vyvinuto v Německu s cílem udržet maximální kvalitu zpracování, zvuku, FM tuneru a funkčnost. Proto zakoupením těchto autorádií získáte skutečně kvalitní výrobek, jednoduchý přístup k aktualizaci map a hlavně záruku.
 
Je tedy potřeba zvážit, jestli ušetříme při nákupu čínského autorádia, které většinou pod 10.000 Kč nabízí nespočet funkcí, avšak počítat s tím, že budeme řešit neustálé problémy a s výrobkem nebudeme spokojeni. 
Nebo připlatíme za skutečně kvalitní výrobek, se zázemím v Německu a perfektním servisem.
 

Autorádia ESX VISION jsou sofistikovanými  multimediálními zařízeními s dotykovými obrazovkami, které jsou harmonicky naladěny pro interiér vašeho vozidla. Vynikají nádherným příjmem FM nebo DAB rádia, čistým přehráváním DVD / CD a vynikajícím zpracováním detailů. Pokročilý iGo Primo 3D navigační software s TMC a TTS vás jistě povede na všech silnicích v Evropě (vč. Turecko). Autorádia si také rozumí s originálními ovládáními na volantu, nebo umí jednoduše propojit váš telefon přes Bluetooth.Kompatibilita s iPod nebo iPhone je samozřejmostí. 

 

Perfektní integrace

 

Nepotřebujete žádné další dodatečné konektory k připojení těchto autorádií. Veškeré montážní příslušenství je součástí balení. Tato autorádia podporují téměř všechny funkce, které jsou ze série instalovány ve voze. Jednoduše k nim pak připojíte USB disky nebo externí zařízení. 

 

 

3D Navigace iGO Primo

IGO Primo navigační software od NNG nabízí vynikající snadnost použití a mnoho užitečných další funkcí které jdou daleko nad rámec běžných navigačních aplikací. Tento software byl speciálně naladěn na zařízení ESX, perfektně příjímá GPS a přesně vede. S funkcí iGo Feature TTS Pro (Text-to-Speech) jsou například skutečné názvy ulic obsaženy v hlasových pokynech k trase. Integrovaný 3D displej budovy pomáhá s rychlou orientací ve velkých městech. Na víceúčelových silnicích vám podrobné navigační pokyny s nápisy usnadňují nalezení požadovaného odjezdu - zobrazuje přesné tvary křižovatek.

 

Podrobně celou Evropou

Další funkce, jako jsou vyhledávací dotazy (POI) a POI (více než 3 miliony), vám umožní prozkoumat zajímavá místa v okolí vaší trasy. iGo Primo je vybaven podrobným mapovým materiálem pro celou Evropu (včetně Turecka) a může být kdykoli rozšířen nebo aktualizován prostřednictvím servisního portálu naviextras.com Po aktivaci aplikace ESX Naviceiver můžete nejnovější mapy stáhnout zdarma po dobu 30 dní (nejnovější záruka mapy).

 

Nabídku všech autorádií ESX na našem Eshopu naleznete ZDE