Prémiový audio systém do BMW, Mercedesů a dalších prémiových vozů.

Instalujeme hudbu do BMW a Mercedesů a dalších prémiových vozů. Váš vůz naladíme k dokonalému zážitku.

 

Milujete hudbu a chcete si ji užívat při jízdě ve svém BMW, Mercedesu nebo v jiném luxusním voze? Přijeďte s automobilem k nám a svěřte instalaci audio systému profesionálům. Zážitek z poslechu během jízdy bude prvotřídní.

 

 

Proč instalovat náš audiosystém do vozů BMW a Mercedes-Benz?

 

- Unikátní reproduktory tvarově totožné s originálními, včetně konektorů

- Kvalitní zvuk na vyšší úrovni než nejdražší příplatkové audiosystémy

- Kompatibilita se všemi jednotkami i rádiem

- Bez zásahu do elektroinstalace vozu

- Instalace neovlivňuje celkovou záruku vozu u prodejce

- Zachování původního vzhledu interiéru

- Osvědčené a otestované komponenty

- Profesionální montáž zaškolených techniků na počkání

- Snadná demontáž a navrácení do původního stavu

- Mnohaleté zkušenosti v oboru

 

Ať už jste fanouškem rocku, popu, rapu, punku, klasiky nebo folku, hudbu si chcete ve svém voze užít. Rozumíme tomu a sami jsme nadšenci do prvotřídního ozvučení automobilů. Proto pro vás vybíráme nejlepší audio komponenty, pečlivě je instalujeme a zvuk ladíme k dokonalosti.

 

 

Když audio systém nevyhovuje

Není běžné, že vozy získají přímo od výrobce špičkovou audio aparaturu. Poslech hudby pak není perfektní. Pozdější instalace příplatkové výbavy je komplikovaná. Řada komponentů a řídicích jednotek spolu nekomunikuje a je obtížné je překódovat. Navíc je podobný zásah finančně náročný a vynaložené finance neodpovídají výsledku.

 

Obdobná bývá i situace u audio systémů. Pokud máte ve voze jen základní výbavu, odlišují se mezi sebou reproduktory, zesilovače i další komponenty audio sestavy. Proto přicházíme s vyladěným řešením, kdy vám do automobilu doinstalujeme perfektní hudbu.

 

 

Skvělé audio pro BMW, Mercedesy a další vozy

Náš proškolený tým má s instalací nových audio komponentů dlouhodobé zkušenosti. Umíme hudbu ve vašem voze naladit tak, že zvuk bude perfektní – jako byste seděli v koncertní síní nebo jste si užívali umělecké vystoupení naživo.

 

Podmínky pro prvotřídní zvuk jsou dvě – kvalitní komponenty a jejich vyladění. Audio výbavu vašeho vozu pozvedneme o několik příček a zvýšíme tím i celkovou hodnotu automobilu.

 

 

 

Záleží jen na vás, zda preferujete hudební zážitek podobající se živému vystoupení, nebo 3D efekt, o nějž se postarají přední a zadní reproduktory, takže se váš vůz promění ve velkou koncertní halu.

 

Nový audio systém bez zásahu do interiéru

Víme, že většina zákazníků chce zachovat původní interiér automobilu. Proto pracujeme tak, že hudbu doinstalujeme bez zásahů a úprav vnitřku vozu. Zachováme jeho původní vzhled i funkce. Nový audio systém neovlivní elektroinstalaci vozu, a tak si ho můžete dopřát i u automobilů v záruce. Všechny používané komponenty jsou kompatibilní s originálními konektory i s původním rádiem.

 

 

V čem tedy spočívá rozdíl? Získáte nový hudební systém, který umocní zážitek z hudby. Díky zesilovačům s DSP procesorem digitálně nastavujeme každý reproduktor v automobilu zvlášť a přizpůsobujeme jeho zvuk a frekvenci na základě umístění ve vozu, vzdálenosti od uší posluchače a tónů, které má správně hrát na základě jeho vlastností.

 

           

 

 

 Nové komponenty nastavíme tak, aby hudba zněla jako špičkové vystoupení. Zanalyzujeme nežádoucí zvukové vlny odrážející se od sedadel i dalších interiérových

prvků a pomocí získaných dat audio systém upravíme, takže zvukový přenos bude dokonalý.

 

 

- obrovské mnohaleté zkušenosti s téměř všemi automobily běžných i prémiových značek BMW a Mercedes-Benz včetně nejnovějších modelů

- dokážeme Vám poradit a vybrat audiosystém přesně pro Váš vůz

- úzce spolupracujeme s autorizovaným servisem BMW a Mercedes-Benz, VW, ŠKODA, používáme potřebné originální díly a příslušenství

- máme profesionální montážní zázemí, proškolené certifikované techniky s potřebnými zkušenostmi a veškeré vybavení

- zasvětíme Vás do nejmodernějších technologií ozvučení automobilů a detailně popíšeme, jak bude probíhat montáž na Vašem vozu

- jsme v moderních prostorách autocentra, kde můžete pohodlně strávit čas v kavárně, našem showroomu nebo sledovat průběh montáže na Vašem voze

 - všechny montáže fotíme a v případě vašeho zájmu vám fotografie z montáže zasíláme

- možnost zapůjčení našeho ozvučeného vozu BMW 5 F10 250KW s osmistupňovou automatickou převodovkou

 

 

Přijeďte si k nám pro hudební zážitek!