PROČ MY?

Již více jak 15 let, jako firma, ozvučujeme automobily nejrůznějších tříd a značek a vždy jsme chtěli být v něčem odlišní od konkurence. Hudba ovládá lidské emoce a vnímáme ji jako nepostradatelnou součást života každého z nás. Každý nám dá za pravdu, že s hudbou máme spojené nejenom zážitky a vzpomínky, ale i nálady a pocity.

Do našeho podnikání vkládáme hlavně srdce a dopřát zájemcům ten nejlepší možný požitek z jejich oblíbené muziky vnímáme jako naše poslání. Spojení kvalitní hudby s automobilem je v dnešní době více než ideální, jelikož nejvíce času trávíme právě za volantem a cestu nám zkracují naše oblíbené skladby.

V dnešní době hodně vnímáme nedostatky v kvalitě audiosystémů u těchto prémiových značek. Typičtí majitelé však téměř nikdy neuvažují o jakémkoliv zásahu do svého vozu. Proto bylo nutné mít v nabídce alternativní možnost a to systém plug & play, neboli ozvučení bez zásahu do vozu.

 

Mnoho dnešních výrobců audio techniky tyto možnosti nabízí. Ať už reproduktory samotné, nebo dokonce zesilovače s přesnou kabeláží pro dané vozy.

Bylo tedy nutné všechny vyzkoušet. Na základě našich zkušeností jsme vytvořili vhodné kombinace daných značek a poskládali tak funkční sety pro všechny vozy.

Vhodný set volíme i na základě stávající konfigurace audiosystému ve Vašem voze. Je veliký rozdíl mezi základním audiosystémem a příplatkovým.

 

- obrovské zkušenosti s téměř všemi automobily běžných i prémiových značek BMW a Mercedes-Benz včetně nejnovějších modelů

- dokážeme Vám poradit a vybrat audiosystém přesně pro Váš vůz

- úzce spolupracujeme s autorizovaným servisem BMW a Mercedes-Benz, VW, ŠKODA, používáme potřebné originální díly a příslušenství

- máme profesionální montážní zázemí, proškolené certifikované techniky s potřebnými zkušenostmi a veškeré vybavení

- zasvětíme Vás do nejmodernějších technologií ozvučení automobilů a detailně popíšeme, jak bude probíhat montáž na Vašem vozu

- jsme v moderních prostorách autocentra, kde můžete pohodlně strávit čas v kavárně, našem showroomu nebo sledovat průběh montáže na Vašem voze

- všechny montáže fotíme a v případě vašeho zájmu vám fotografie z montáže zasíláme

- možnost zapůjčení našeho ozvučeného vozu BMW 5 F10 250KW s osmistupňovou automatickou převodovkou

 

Ukážeme Vám, jak dokážeme rozehrát Váš vůz!

- vlastníme tři ukázkové vozy s audio systémy reprezentující následující konfigurace:

- Dodge Challenger SRT - sportovní vůz - high-endové ozvučení 

- Seat Alhambra - rodinný vůz - běžný set reproduktorů vč. DSP procesoru

- BMW 5 - prémiový sedan - ozvučení na míru pro BMW a Mercedes

 

 

 

Jmenovitě třeba Mercedesy tříd C, E, S, GLC, GLS, V ve všech možných verzích výbav i karoserie. Z vozů BMW jmenovitě modely řad 1, 3, 4, 5, 6, 7, X1, X3, X5, X6 a to včetně nových modelů z roku 2019.

 

 Ozvučení automobilu těmito sety obvykle trvá od 4 do 9 hodin a je tedy realizovatelné za 1 den.

 

NÁŠ E-SHOP

 

Máme přehledný eshop s výběrem sestavených audio SETŮ dle značky a modelu vozu.

Na našem webu najdete námi speciálně připravené sety, které perfektně fungují a přesně pasují do daného vozu. U výrobců totiž často narážíme na nepřesné údaje v kompatibilitách a stává se, že jejich produkty do vozu nepasují.

Kombinujeme tedy osvědčené značky MATCH, STEGMB QUART, HELIX, MUSWAY, AUTOTEK, CRUNCH německých a italských výrobců s dlouholetou tradicí.

 

 

 

Svěřte svůj vůz do „audio“ péče profesionálům se zkušenostmi.

KONTAKTUJTE NÁS!