Dodge Challenger

Dodge Challenger SRT 2016 - Showcar firmy BESTAUDIO

Pro naše zákazníky jsme připravili k poslechu audiosestavu ve voze Dodge Challenger SRT. Původně je v tomto voze z výroby instalován systém Harman/Kardon (Logic 7), který pro mnohé nezní úplně špatně. Do high-endového precizního zvuku má však hodně daleko. 

Na tomto voze ukazujeme, že i takto sofistikovaný originální systém s vlastním zesilovačem lze modifikovat. Hlavní jednotka autorádia musí zůstat, ovládá totiž kompletně veškeré nastavení auta jako takového. 

Z auta tak putoval ven veškerý originální systém včetně zesilovače. Abychom získali co nejlepší signál z jednotky vozu, zvolil jsme novinku od ROCKFORD FOSGATE DSR-1, která je díky svému americkému výrobci nastavena přesně pro tento vůz.

Reproduktory

Originální reproduktory nahradil plnohodnotný třípásmový systém od italského výrobce Audio Development a to konkrétně:

Audio Development MM1 - výškové reproduktory v na míru vyrobených sloupcích, potažených černou alcantarou. Laserem přesně nasměrovaných na pozici řidiče.

Audio Development ESA MID - středové reproduktory byly umístěny do pozice původních reproduktorů v palubové desce. Byla jim vytvořena 0,5 l ozvučnice.

Audio Development ESA BASS - středobasové, přes redukci nahradily oválné

Subwoofer

JL Audio HO112W6v3 - 30 cm subwoofer v unikátní ozvučnici vyniká skvělou basovou složkou pro nejnáročnější posluchače, ale i pro zákazníky očekávající pořádný tlak.

Zesilovače

Helix H400X - tento 4 kanálový zesilovač aktivně pohání výškové a středové reproduktory 

Helix P TWO - silný dvoukanálový zesilovač je připojen na středobasové ESA BASS reproduktory

JL Audio RD1000/1 - digitální monoblok dodává dostatečný výkon pro subwoofer JL AUDIO 12W6v3

Procesor 

Helix DSP.2 - 8 kanálový procesor je hlavní článkem instalace. Nastavení celého systému je to nejdůležitější. Jelikož jsme volili komponenty italského výrobce AD, které dováží do ČR společnost Carmedia s.r.o., finální ladění probíhalo přímo Jiřím Karlovským, majitelem této společnosti.

Jakého výsledku bylo dosaženo se můžete na vlastní uši přesvědčit u nás. Rádi vám výsledek pustíme.