ESX VE62

3 290 Kč
Skladem na centrále 5
Můžeme doručit do:
5.10.2020
Nejvyšší třída reproduktorů ESX, 16 cm, 100 W RMS

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejvyšší třída značky ESX nastoluje vysoký standard v kvalitě a odolnosti. Středobasy jsou vybaveny velice lehkými dráty potaženými mědí pro maximálně citlivou odezvu a silnými neodymovými magnety N38. Konstrukce jejich membrány je vyrobena z Kevlaru a je to odolná proti nežádoucímu kroucení. Výhybky pak nabízí 4 nastavení výškového reproduktoru, kvalitní kapacitory pro vyšší frekvence a speciální cívky pro zamezení zkreslení na středobasu. Na výhybce lze taktéž upravit i úroveň středobasu.

Technické parametry

Průměr reproduktorů: 165 mm
Typ reproduktorů: koaxiální
Výkon RMS/MAX: 100/200 W
Impedance: 4 Ω
Montážní hloubka: 64 mm
Frekvenční rozsah: 53 - 24.000 Hz

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora Odstup signál/šum 4.8.2020 14:17
Dobrý den, jaký je odstup signál/šum u těchto reproduktorů? Děkuji
Odpovědět

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ESX Car Audio Systems je značka založená v polovině 90. let nadšenými veterány americké auto-hifi scény. Jejich misí bylo vytvořit pouze to nejlepší z nejlepších. Povedlo se jim ve spolupráci s renomovaným inženýrem Stephenem Mantzem vytvořit mnoho milníků tehdejší doby - legendární a technologicky mistrovské zesilovače QUANTUM 1 a VISION 1.
V období přelomu tisíciletí byla značka začleněna do portfolia německého Audiodesignu v jehož týmu je mnoho zkušených inženýrů a vývojářů. Kombinací posledních technologií, sofistikovaných funkcí a nestárnoucího designu se ESX stalo respektovanou značkou na evropském trhu. Jejich výrobky pravidelně získávají ocenění ve specializovaných magazínech.
Současné modely zesilovačů, subwooferů ale i špičkových multimediálních autorádií jsou vyvinuty a testovány přímo v německém sídle firmy Audiodesign.