Autorádio ESX VN1015-MA-DAB - ANDROID 2DIN

Akce Novinka Tip
Značka: ESX
19 990 Kč
Skladem na centrále

Univerzální 2 DIN autorádio s předsazeným 10,1" dotykovým displayem a DAB tunerem, GPS, Bluetooth, RDS, USB, DVD, slot pro SD kartu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Určeno pro všechny vozy, kam je možné instalovat 2DIN autorádio a kde je prostor pro předsazený display.

Nový model špičkového autorádia ESX s označením VN1015-MA-DAB na první pohled zaujme obrovským 10,1 palcovým displayem. Nenechte se ale zmást, za tímto displayem se skrývá standardní 2DIN šasí, díky které je možné toto autorádio instalovat do většiny vozů. Obrazovka je usazena na kulovém držáku, umístěným uprostřed konstrukce. To umožňuje natáčení a posuv ve všech směrech.

Jedná se o první plnohodnotnou Android jednotku od značky ESX. Už podle zpracování je jasné, že se kvalitou pohybuje ve vyšší třídě. Nejedná se tedy a klasické no-name čínské autorádio, ale o výrobek vyvinutý německou firmou s téměř 30 letou tradicí a partnery po celé Evropě. I proto svým zákazníkům musí nabídnout spolehlivý a kvalitní výrobek, který je schopna sama technicky podpořit.

Zvláštní pozornost je věnována FM tuneru. Jak již bylo zmíněno, toto autorádio vyniká oproti levným no-name produktům i v této kategorii. FM tuner naladí všechny stanice jednoduše a velice snadno - i stanice se slabším příjmem fungují skvěle.

VN1015-MA navíc nabízí digitání DAB+ rádio.

Samozřejmostí je možnost poslechu přes Bluetooth z Vašeho zařízení.

I na zvuk bylo při vývoji myšleno. Součástí jednotky je dvanáctistupňový grafický ekvalizér s automatickými pěti předvolbami. Nastavitelnost subwooferu, balance a faderu je samozřejmostí.

Dotyková obrazovka poslední generace potěší svou rychlou odezvou na každou interakci. Pokud jste na android zvyklí ze svého smartphonu, budete ESX VN1015 ovládat jednoduše a s lehkostí.

Výsledky nezávislého testu časopisu Car & Hifi v Německu ohodnotili tento produkt nejvyšší známkou 1.0 a vyzdvihli jak jeho technické vlastnosti, tak i software.

Moderní jednotka moderní doby!

Vítěz TESTU se známkou 1.0!

Technické parametry

- dotykový display s vysokým rozlišením a nastavitelnou polohovatelností (výška a úhel)

- pokročilý ANDROID i15 operační systém

- CPU 2 + 32GB 

- navigace přes google mapy 

- propojení s internetem přes WiFi hotspot

- DAB rádio vč. dab antény

- Rádio AM/FM

- Bluetooth vč. streamování hudby

- interní mikrofon, možnost připojit i externí mikrofon

- ovládání hlasem přes váš smartphone 

- propojení s Android i iOS přes USB

- výstupy cinch pro zesilovač - přední, zadní, subwoofer i center

- 1x kamerový vstup

- 1x AUX video vstup

- 2x Audio video výstup

- 1x AUD audio vstup

- 2x USB vstup

- 1x Micro SD slot na kartu pro navigaci a media

- možnosti nastavit individuální podsvit tlačítek ( kompletní RGB paleta), loga a pozadí

- s certifikátem  

Proč volit Autorádia ESX? 

Na trhu je mnoho výrobců a v dnešní době hlavně obrovská záplava nekvalitních čínských modelů. Ty většinou mají špatný příjem FM rádia, minimální nastavení zvuku a příšernou kvalitu. ESX je v tomhle ohledu naprostá špička. Vyvinuto v Německu s cílem udržet maximální kvalitu zpracování, zvuku, FM tuneru a funkčnost. Proto zakoupením těchto autorádií získáte skutečně kvalitní výrobek, jednoduchý přístup k aktualizaci map a hlavně záruku.
 
Je tedy potřeba zvážit, jestli ušetříme při nákupu čínského autorádia, které většinou pod 10.000 Kč nabízí nespočet funkcí, avšak počítat s tím, že budeme řešit neustálé problémy a s výrobkem nebudeme spokojeni. Mnohdy se setkáte se záseky systému a nehezkou grafikou, která působí lacině.
Zvolte skutečně kvalitní výrobek, se zázemím v Německu a perfektním servisem.
 

Autorádia ESX VISION jsou sofistikovanými  multimediálními zařízeními s dotykovými obrazovkami, které jsou harmonicky naladěny pro interiér vašeho vozidla. Vynikají nádherným příjmem FM nebo DAB rádia, čistým přehráváním DVD / CD a vynikajícím zpracováním detailů. Pokročilý iGo Primo 3D navigační software s TMC a TTS vás jistě povede na všech silnicích v Evropě (vč. Turecka). Autorádia si také rozumí s originálními ovládáními na volantu, nebo umí jednoduše propojit váš telefon přes Bluetooth.Kompatibilita se zařízeními iPod nebo iPhone je samozřejmostí. 

 

Perfektní integrace

 

 

 

 Celá galerie fotek z montáže:

 

 

 

 
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

ESX Car Audio Systems je značka založená v polovině 90. let nadšenými veterány americké auto-hifi scény. Jejich misí bylo vytvořit pouze to nejlepší z nejlepších. Povedlo se jim ve spolupráci s renomovaným inženýrem Stephenem Mantzem vytvořit mnoho milníků tehdejší doby - legendární a technologicky mistrovské zesilovače QUANTUM 1 a VISION 1.
V období přelomu tisíciletí byla značka začleněna do portfolia německého Audiodesignu v jehož týmu je mnoho zkušených inženýrů a vývojářů. Kombinací posledních technologií, sofistikovaných funkcí a nestárnoucího designu se ESX stalo respektovanou značkou na evropském trhu. Jejich výrobky pravidelně získávají ocenění ve specializovaných magazínech.
Současné modely zesilovačů, subwooferů ale i špičkových multimediálních autorádií jsou vyvinuty a testovány přímo v německém sídle firmy Audiodesign.