JL Audio XD700/5v2

16 900 Kč
Skladem na centrále 5
Můžeme doručit do:
16.4.2020

5 kanálový high-endový zesilovač JL Audio, 4 x 75 + 1 x 300 W RMS

Detailní informace

Detailní popis produktu

High-Endové digitální zesilovače špičkové kvality s patentovanou technologii. Nová řada XD série je extrémně kompaktní, přesto velmi výkonná. Díky perfektní digitální technologii JL Audio s exkluzivním NexD™, je možné umístění i v malých prostorech, aniž by jste museli obětovat výkon nebo funkci. Pod odnímatelným  hliníkovým krytem je vidět že zesilovač má veškeré možnosti kontroly a přesného štelování a to i přesto že vyžaduje o 50 % méně místa pro instalaci v porovnání s konvenčně konstruovanými modely třídy A/B.

Nové zesilovače XDv2, neboli verze 2 je v podstatě zdokonalená předchozí řada. Dosahuje mnohem vyšší efektivity a to až 80%. Dalšími funkcemi a vlastnostmi jsou například automatické spínání, sofistikované chlazení jako u mnohem dražší série HD nebo vyrovnávače na vstupním signálu pro potlačení nežádoucího rušení.

Lze použít dálkový regulátor HD-RLC.

Technické parametry

Počet kanálů - 5
Výkon RMS/MAX ve 4 Ω - 4 x 75/150 W + 1 x 180/360 W
Výkon RMS/MAX ve 2 Ω - 4 x 100/200 W + 1 x 300/600 W
Rozměry zesilovače: 180 x 52 x 260 mm
Energetická třída: digitální

Doplňkové parametry

Kategorie: 5 kanálové
Montáž: čtyři

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká značka celosvětově známá subwoofery a zesilovači. Část její produkce se stále ručně montuje v USA a je zde i obrovské vývojové centrum. Mají také několik desítek patentů na svoje produkty. Výjimečné jsou například subwoofery série W7, nebo extrémně kompaktní a výkonné zesilovače série HD.

Značka je zaměřena spíše na Sound Quality poslech, avšak s ráznou a přesnou basovou složkou. Vzhledem k ceně není JL AUDIO dostupné každému, avšak svoje zákazníky si najde i na českém trhu. Její produkty pravidelně používáme i do našich demo aut.