Kompletní ozvučení Mercedes-Benz C, E, GLC - 660 W

Novinka
Značka: Match
36 910 Kč –16 %
Mercedes MATCH UPGRADE 2
36 910 Kč –16 % 30 990 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2020

Kompletní špičkové ozvučení vozů Mercedes-Benz C, E, GLC - set všech reproduktorů se subwooferem a 5 kanálovým zesilovačem s DSP 660 W

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento set je kompletním řešením pro vozy se standardním základním audiosystémem. Jedná se o výměnu všech stávajících reproduktorů bez zásahu do elektroinstalace vozu a instalace zesilovače s DSP procesorem o výkonu 660 W. Všechny komponenty jsou osazeny na původní pozice ve voze,  po instalaci tak není žádný vidět.

Set se skládá z kombinace reproduktorů a špičkového pětikanálového mikro zesilovače s procesorem německého výrobce MATCH. Pokud chcete jednoduchý a rychlý upgrade v dostupné ceně, je tento set ideální!

Celá sestava má výkon 660 W a obsahuje celkem 8 reproduktorů.

Set obsahuje přesné konektory totožné s originálními - vše je připojeno bez stříhání a úpravy kabeláže!

Výsledný vyladěný zvuk je ZARUČENĚ lepší než vyšší příplatkové systémy, s mnohem důraznějšími basy, křišťálově čistými výškami.  Naší dílnou již prošlo více než 100 vozů Mercedes, takže přesně víme, jaké kombinace spolu fungují. K dispozici máme i přesná nastavení pro dané modely, zboží je tak možné objednat i bez montáže. Instalaci zvládne zručnější technik.

 

Set obsahuje tyto produkty: 

Match UP C42MB-FRT - přední High-endové komponentní reproduktory 1 pár (2 x středový + 2 x výškový) 
Match UP X4MB-FRT - zadní High-endové koaxiální reproduktory 1 pár (2 x středový s výškovým)
Match UP W8MB-S42 subwoofery na místa originálních pod přístrojovou desku (2 x 20 cm subwoofer) - 2 x 200 W
M
atch M 5DSPpětikanálový mikro zesilovač s procesorem pro kompletní vyladění celého systému
Match MQS1.3 kabeláž pro připojení zesilovače.

Montáž tohoto setu je cca 4 - 6 hodin. 

MATCH reproduktory pro Mercedes


Mercedes je jistě synonymem kvality a německé preciznosti. Co se týče audiosystémů, je to však jako v každém jiném automobilu. Není na něj příliš kladen důraz. Pokud nemáte vyloženě S-classe s příplatkovou audio výbavou Burmester 3D za 169 tisíc korun, zvuk si v Mercedesu naplno neužijete.

Na trh v roce 2020 přichází vlastní produkt renomované značky MATCH (pod rodinnou firmou AUDIOTEC-FISCHER). S produkty Match je to přesně jak jsme u této firmy zvyklí. Vývoj trval téměř 2 roky a produkty byly představeny až bylo vše vyladěno k dokonalosti. Zkoumány byly jak výkonové parametry tak použité materiály. Match tak sází na jistotu citlivého subwooferu v masivním šasí a reproduktory s výhybkou pro útlum výškového reproduktoru. Výsledkem je perfektní zvuk hlavně v kombinaci se zesilovači Match, kterým byl doslova ušit na míru. Volit můžete ze 3 výkonových vylepšeními. Jen výměna reproduktorů, výměna s 5 kanálovým zesilovačem 660W nebo 7 kanálovým zesilovačem 1290 W.

UPGRADE 1 - repro cca 300 W
UPGRADE 2 - repro a zesilovač s DSP 660 W
UPGRADE 3 - repro a zesilovač s DSP 1290 WVíce informací v detailech produktů, které vždy naleznete také samostatně v kategorii daného vozu.

Doporučujeme odbornou montáž. Instalace může vyžadovat použití odborného náčiní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompletní ozvučení
Montáž: šest

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá značka Match spadá do portfolia rodinné firmy Audiotec-Fischer. Samotná značka Match se vyvinula jako samostatná odnož firmy v době kdy se část vývoje začal soustředit na montáže do automobilů bez zásahů do elektroinstalace. A v tomhle oboru dnes značka vyniká! Unikátní zesilovače, které je možné montovat pouhým připojením konektoru nemají obdoby.

Značku jsme začali zastupovat na plno v roce 2018 a její nové produkty si nás okamžitě získaly.
Unikátní je zesilovač UP 7BMW, který perfektně nahrazuje originální zesilovač ve vozech BMW.