Kompletní ozvučení Mercedes-Benz E (2016-) coupe C238 Steg & Match

31 260 Kč –10 %
kompletni ozvuceni standard Mercedes Benz E (2016 ) coupe C238
31 260 Kč –10 % 27 990 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.9.2020

Kompletní špičkové ozvučení vozu Mercedes-Benz E (2016-) coupe C238 - přední a zadní reproduktory, subwoofery se zesilovačem na původní místa pod přístrojovou deskou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento set je kompletním řešením pro vozy se standardním základním audiosystémem. Jedná se o výměnu všech stávajících reproduktorů bez zásahu do elektroinstalace vozu a instalace zesilovače, určeného k pohánění 2 subwooferů. Ty se taktéž instalují na originální místa k tomu určená. Po instalaci tak není žádný z použitých komponentů vidět.

Set se skládá z kombinace reproduktorů a špičkového dvoukanálového mikro zesilovače německého výrobce značky MATCH. Pokud chcete jednoduchý a rychlý upgrade v dostupné ceně, je tento set ideální!

Celá sestava má výkon 700 W a obsahuje celkem až 8 reproduktorů.

Set obsahuje přesné konektory totožné s originálními - vše je připojeno bez stříhání a úpravy kabeláže!

Výsledný vyladěný zvuk je mnohdy lepší než vyšší příplatkové systémy, s mnohem lepšími a důraznějšími basy. Naší dílnou již prošlo několik desítek vozů Mercedes, takže přesně víme, jaké kombinace spolu fungují. 

 

Set obsahuje tyto produkty: 

STEG BZ40A - přední High-endové komponentní reproduktory 1 pár (2 x středový + 2 x výškový) 
STEG BZ40D -
zadní High-endové koaxiální reproduktory 1 pár (2 x středový s výškovým)
STEG BZW80L/R -
2 subwoofery na místa originálních pod přístrojovou desku (2 x 20 cm subwoofer) - 2 x 200 W
MATCH M 2FX - dvoukanálový mikro zesilovač pro pohánění subwooferů o výkonu 2 x 220 W

Montáž tohoto setu je cca 4 - 6 hodin. 

 

STEG reproduktory pro Mercedes


Mercedes je jistě synonymem kvality a německé preciznosti. Co se týče audiosystémů, je to však jako v každém jiném automobilu. Není na něj příliš kladen důraz. Pokud nemáte vyloženě S-classe s příplatkovou audio výbavou Burmester 3D za 169 tisíc korun, zvuk si v Mercedesu naplno neužijete.


Majitelům vozů tříd C, E, S a GLC však přináší naději na zlepšení značka STEG. S komplexním programem upgradu je jediná na světě!


Jak je patrné z filozofie značky STEG, všechny výrobky vycházejí z několika let testování a výběru těch nejlepších materiálů. Nejinak tomu je i u těchto reproduktorů pro vozy Mercedes, v nichž se celý tento mnohaletý vývoj zrcadlí.

 

Více informací v detailech produktů, které vždy naleznete také samostatně v kategorii daného vozu.

Doporučujeme odbornou montáž. Instalace může vyžadovat použití odborného náčiní.

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompletní ozvučení
Montáž: devět

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka STEG není na světovém trhu žádným nováčkem. V oboru je již přes 30 let! Se sídlem v Itálii a precizní výrobou přímo v domácí továrně mají tak všechny výrobky punc "100% made in Italy". Celá továrna má certifikaci ISO 9001, součástky pak splňují směrnici RoHS. Dále pak každý výrobek prochází finálním testováním. Zákazník tak má jistotu, že nejen použité součástky, ale i výrobek jako celek, jsou vždy bez výrobních vad. 

V továrně se dále nachází i 10 zkušebních stojanů, navržených inženýry firmy tak, aby na nich mohli testovat a simulovat běžný provoz zesilovačů. Tato zařízení tak mohou vyloučit výrobky, které nesplňují nejpřísnější kritéria. Nejnáročnější test ale výrobky teprve čeká. Po splnění předešlých kritérií jsou totiž zavřeny do termokomory, kde je měněna teplota od -40° do +60° C a je pozorováno, zda je zachována stálá plná funkčnost.

Ve firmě je také kladen velký důraz na vývoj, kterému se věnuje 6 inženýrů. Proto jsou výrobky značky STEG unikátní. Díky inovacím je tak značka konkurenceschopná i v dnešním náročném trhu plném nadnárodních firem. Zkrátka STEG má tradici malé, skoro až rodinné firmy, s tím správným enthusiasmem pro ty nejpreciznější výrobky.