Match set pro kompletní ozvučení č.1

Tip
Neohodnoceno
Značka: Match
17 990 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2019
Kompletní ozvučení vozu systémem Plug & Play bez jakéhokoli narušení instalace ve voze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento set obsahuje kompletní sadu komponentů potřebnou k perfektnímu ozvučení vašeho vozu. Součástí je zesilovač s nejmodernějším DSP procesorem, kompletní kabeláž, subwoofer a micro SD karta s přesným nastavením pro akustiku vozu. 

Tento systém je kompatibilní pouze se standardními sound systémy vozů. Pokud máte ve voze příplatkovou výbavu (Bose, Dynaudio, Canton, Harman-Kardon, Bang & Olufsen apod.) je nutné ozvučení řešit jiným způsobem. Rádi Vám poradíme pokud nás budete kontaktovat.

Set obsahuje:

Match PP 62DSP zesilovač - 1x
Match PP-AC - kabeláž přesně pro Váš vůz - 1x
Match PP 8E-Q subwoofer - 1x
Micro SD kartu se přesným nastavením pro Váš vůz - 1x

Při objednávce Vás budeme kontaktovat pro upřesnění přesného typu Vašeho vozu.

Co je Plug & Play technologie značky Match?

Představte si jednoduchou situaci. Máte nový nebo zánovní vůz se základním ozvučením. Zvuk audio sestavy je nedostatečný, nebo cítíte, že má velké rezervy. Hudbu si nemůžete dostatečně vychutnat, požitek kazí zastřené výškové tóny, nebo nedostatečné basy.

Do vozu nechcete jakýmkoli způsobem zasahovat. Měnit reproduktory, nebo cokoli rozebírat. Nebo dokonce máte vůz na operativní leasing a zásahy jsou vysloveně zakázány.

Co kdyby s tím ale přeci jen šlo něco udělat?

Systém značky MATCH je ideálním řešením. Jedná se totiž o připojení jednoduchými konektory na originální kabeláž. Nic neporušujete, neřežete ani neupravujete. Není potřeba přidávat externí kabeláž a přemýšlet jak vše ve voze zapojíte.

To ale není vše. Jakmile je zařízení na svém místě zbývá přidat "třešničku na dort". Na Micro SD kartu totiž stáhnete přesné nastavení pro Váš vůz ZDE. Představte si, že právě váš konkrétní vůz v laboratoři ladili němečtí inženýři k naprosté dokonalosti. Vy jen vezmete jejich práci a za 5 vteřin ji nahrajete do zesilovače.

Do vozu pak ještě můžete vybrat jeden ze čtyř kompaktních subwooferů pro podtržení naprosté dokonalosti zvuku.

Co víc si přát? Montáž zabere cca 2 hodiny času a zvládne ji jakýkoli automechanik nebo zručnější lajk. Taktéž jednoduchá je i demontáž. V případě operativních leasingů, tak můžete jednoduše zařízení vyjmout a použít do jiného vozu.

Dokonalý zvuk na dosah, bez invazivních zásahů. Jednodušší to nikdy nebylo.

Celá montáž probíhá pouze nacvakáním kompatibilních konektorů, a stejně tak jednoduše i případná demontáž. Tento systém nemá ŽÁDNÝ negativní vliv na elektroinstalaci ve voze. Ani po něm nezůstane žádná památka v případě demontáže.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Německá značka Match spadá do portfolia rodinné firmy Audiotec-Fischer. Samotná značka Match se vyvinula jako samostatná odnož firmy v době kdy se část vývoje začal soustředit na montáže do automobilů bez zásahů do elektroinstalace. A v tomhle oboru dnes značka vyniká! Unikátní zesilovače, které je možné montovat pouhým připojením konektoru nemají obdoby.

Značku jsme začali zastupovat na plno v roce 2018 a její nové produkty si nás okamžitě získaly. Unikátní je zesilovač UP 7BMW, který perfektně nahrazuje originální zesilovač ve vozech BMW a kterých jsme jen za minulý rok namontovali 15 kusů.