Dodge Challenger

Dodge Challenger SRT 2016 - Showcar firmy BESTAUDIO ve spolupráci a naladěním firmou Carmedia.cz

 

Pro naše zákazníky jsme připravili k poslechu audiosestavu ve voze Dodge Challenger SRT. Původně je v tomto voze z výroby instalován systém Harman/Kardon (Logic 7), který pro mnohé nezní úplně špatně. Do high-endového precizního zvuku má však hodně daleko. 

Na tomto voze ukazujeme, že i takto sofistikovaný originální systém s vlastním zesilovačem lze modifikovat. Hlavní jednotka autorádia musí zůstat, ovládá totiž kompletně veškeré nastavení auta jako takového. 

Z auta tak putoval ven veškerý originální systém, včetně zesilovače. Abychom získali co nejlepší signál z jednotky vozu, zvolil jsme novinku od ROCKFORD FOSGATE DSR-1, která je díky svému americkému výrobci nastavena přesně pro tento vůz.

Reproduktory

Originální reproduktory nahradil plnohodnotný třípásmový systém od italského výrobce Audio Development a to konkrétně:

Audio Development MM1 - výškové reproduktory v na míru vyrobených sloupcích, potažených černou alcantarou. Laserem přesně nasměrovaných na pozici řidiče.

Audio Development ESA MID - středové reproduktory byly umístěny do pozice původních reproduktorů v palubové desce. Byla jim vytvořena 0,5 l ozvučnice.

Audio Development ESA BASS - středobasové, přes redukci nahradily oválné

Subwoofer

JL Audio HO112W6v3 - 30 cm subwoofer v unikátní ozvučnici vyniká skvělou basovou složkou pro nejnáročnější posluchače, ale i pro zákazníky očekávající pořádný tlak.

 

Zesilovače

Helix H400Xtento 4 kanálový zesilovač aktivně pohání výškové a středové reproduktory 

Helix P TWO - silný dvoukanálový zesilovač je připojen na středobasové ESA BASS reproduktory

JL Audio RD1000/1 - digitální monoblok dodává dostatečný výkon pro subwoofer JL AUDIO 12W6v3

Procesor 

Helix DSP.2 

Jakého výsledku bylo dosaženo se můžete na vlastní uši přesvědčit u nás. Rádi vám výsledek pustíme.