STEG MVW7C - reproduktory do VW

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Steg
12 990 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2019

Absolutní High-end a řešení bez zásahu do vozu. Reproduktory pro Volkswagen 18 cm, 100 W RMS

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nové sady pro upgrade značky STEG zahrnují roky a roky vývoje, testů a výběr těch nejlepších materiálů. Výsledkem je unikát bez konkurence. Nová sada pro VOLKSWAGEN je dokonalým projevem zvuku a nekompromisního designu, stačí odstranit originál a nahradit je novým. Cílem je dosáhnout přesná reprodukce živého koncertu. Další produkt, který se stává referencí pro světový trh.

Technické parametry

Průměr středobasových reproduktorů: 180 mm
Průměr výškového reproduktoru: 25 mm
Typ reproduktorů: komponentní
Výkon RMS/MAX: 100/200 W
Impedance: 3,6 Ω
Montážní hloubka: 38 mm
Frekvenční rozsah: 60 - 22.000 Hz

Kompatibilita

Přední dveře: Tiguan, Touran, T-ROC, Touareg, Passat

Zadní dveře: Tiguan, Touran, T-ROC

Proč je produkt unikátní?


Nemusíte ve voze nic upravovat, řezat nebo jinak přizpůsobovat. Ani se nijak složitě napojovat zesilovače na originální systém nebo narušovat elektroniku. Celé sety reproduktorů jsou přesně přizpůsobeny výměně originálních a to systémem plug and play. Jednodušší už to být nemůže. 
Reproduktory jsou citlivější, mají vyšší výkon a díky kvalitním materiálům také naprosto jiný zvukový projev. Proto je zde obrovský rozdíl, již při napojení na originální systém. Záměrem italských vývojářů bylo přinést Vám zážitek z živého koncertu do Vašeho vozu a to se s těmito reproduktory povedlo na 100%.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Značka STEG není na světovém trhu žádným nováčkem. V oboru je již přes 30 let! Se sídlem v Itálii a precizní výrobou přímo v domácí továrně mají tak všechny výrobky punc "100% made in Italy". Celá továrna má certifikaci ISO 9001, součástky pak splňují směrnici RoHS. Dále pak každý výrobek prochází finálním testováním. Zákazník tak má jistotu, že nejen použité součástky, ale i výrobek jako celek, jsou vždy bez výrobních vad. 

V továrně se dále nachází i 10 zkušebních stojanů, navržených inženýry firmy tak, aby na nich mohli testovat a simulovat běžný provoz zesilovačů. Tato zařízení tak mohou vyloučit výrobky, které nesplňují nejpřísnější kritéria. Nejnáročnější test ale výrobky teprve čeká. Po splnění předešlých kritérií jsou totiž zavřeny do termokomory, kde je měněna teplota od -40° do +60° C a je pozorováno, zda je zachována stálá plná funkčnost.

Ve firmě je také kladen velký důraz na vývoj, kterému se věnuje 6 inženýrů. Proto jsou výrobky značky STEG unikátní. Díky inovacím je tak značka konkurenceschopná i v dnešním náročném trhu plném nadnárodních firem. Zkrátka STEG má tradici malé, skoro až rodinné firmy, s tím správným enthusiasmem pro ty nejpreciznější výrobky.