ESX POWER 4

Novinka
Značka: ESX
5 190 Kč
Na centrálním skladu
Můžeme doručit do:
12.12.2022

1 kanálový zesilovač stabilní do 4ohmu určený na předělání pasivních ozvučnic pro subwoofer na aktivní. 1 x 460 W RMS - 4Ω

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní zesilovač určený na předělání pasivních ozvučnic pro subwoofery na aktivní. Jednoduše namontujte tento zesilovač na ozvučnici se subwooferem a vytvoříte aktivní subwoofer. Vhodné pro subwoofery s impedancí 2 nebo 4 Ohmy a výkonem do 475 W RMS.

Zesilovač je vhodný pouze pro užití ve vozech - nikoli homehifi!

V závislosti na vestavěném subwooferu si můžete vybrat mezi 4 nebo 2 ohmovou verzí, jinak jsou moduly totožné. S ohromnými 460 W/RMS pro 4ohmový model a 475 W/RMS pro 2ohmový model lze ,, zatopit " i velmi výkonově náročným subwooferům – a to s působivě vysokou účinností až 84 %. Takového výkonu lze dosáhnout pouze pomocí pokročilé technologie třídy D, konvenční zesilovače třídy A/B se vůbec nedoporučují, protože při vysokém výkonu spotřebovávají mnohem více energie, a proto se rychle přehřívají a vyžadují mnohem větší průřezy kabelů.

Zesilovač je opatřen CLIP detekcí díky které lze optimálně napájet i menší subwoofery a chránit je před nadměrným výkonem. Oba moduly pasují do všech pasivních krytů od ESX.

 Velkou výzvou je často zejména připojení k moderním autorádiím. Díky pokročilé technologii EPS PRO je možné simulovat tři různé vstupní odpory, pomocí kterých lze vysokoúrovňové vstupy dokonale přizpůsobit rádiu ve vozidle bez spuštění diagnostiky chyb ve vozidle. Kromě toho lze vstupní citlivost snadno přepnout z 15 na 40 voltů. 

Downloads

 
Parametry zesilovače :

Kód produktu : POWER4    
Typ zesilovače : 1 kanálový    
Výkon na 4Ω RMS / MAX: 1 x 460 / 920 W     
Rozměry : 113 x 130 x 125 mm    
Montážní otvor : 85 x 109 mm
Energetická třída : digitální    
Nízkoúrovnový vstup cinch RCA: ANO    
High level vstup : ANO    
Spínání po signálu: ANO    
Filtry : LPF     
Bass Boost : 0 - 6 dB 45Hz    
Phase : 0°-180°
Subsonic : ANO
Cliping : ANO
Start-stop 5 sekund/ až 7 voltů 
Pojistka : 50 A 
Externí regulátor basů součástí ANO    
Značka / výrobce : ESX    

 

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PK Avatar autora | 3.11.2022
Na takeho maleho prcka to hra slusne :D Taham s nim MB Quart PWH 302 500 W RMS 11kg a spokojnost maximalna.Napajaci kabel tam vojde max 6AVG cize 16mm.Zosilovač sa neprehrieva,počuvam max na 70% vykonu.Vrelo doporučujem na vsetky repro do 500W RMS.Funkcia auto sense funguje bez problemov po zapnuti radia sa hned zapne aj zosik.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ESX Car Audio Systems je značka založená v polovině 90. let nadšenými veterány americké auto-hifi scény. Jejich misí bylo vytvořit pouze to nejlepší z nejlepších. Povedlo se jim ve spolupráci s renomovaným inženýrem Stephenem Mantzem vytvořit mnoho milníků tehdejší doby - legendární a technologicky mistrovské zesilovače QUANTUM 1 a VISION 1.
V období přelomu tisíciletí byla značka začleněna do portfolia německého Audiodesignu v jehož týmu je mnoho zkušených inženýrů a vývojářů. Kombinací posledních technologií, sofistikovaných funkcí a nestárnoucího designu se ESX stalo respektovanou značkou na evropském trhu. Jejich výrobky pravidelně získávají ocenění ve specializovaných magazínech.
Současné modely zesilovačů, subwooferů ale i špičkových multimediálních autorádií jsou vyvinuty a testovány přímo v německém sídle firmy Audiodesign.