O nás

Ve společnosti Bestaudio s.r.o. se zabýváme profesionálním ozvučením a odhlučněním automobilů. V současnosti zastupujeme na českém trhu renomované světové značky Kicker, JL Audio, Hifonics, Crunch, ESX, Helix, Brax, Match, Autotek, MB Quart, Steg.

Téměř každý produkt v naší nabídce máme osobně vyzkoušený a díky ohromnému portfoliu jsme schopni nabídnout ideální řešení jakékoliv audiosestavy. Znalosti sbíráme již téměř 15 let, autohifi je naše hobby a vášeň. To se projevuje hlavně v našem přístupu k zákazníkovi.

V naší nabídce pak najdete i mnoho unikátů, které nenabízí žádná jiná značka. Například italskou značku STEG, vyrábějící unikátní High-endové reproduktory pro Mercedesy, nebo německý Match, vyrábějící nejdokonalejší Plug & Play systémy přímo pro váš vůz.

 

Svěřte se specialistovy v oboru

Jako majitel firmy a e-shopu Bestaudio.cz mám více než 14ti leté zkušenosti s ozvučováním automobilů a audiem. Svou práci dělám hlavně srdcem a proto je i mým hobby. Můžete si být jisti, že ať už se Váš dotaz bude týkat drobného konektoru či zástavby za desítky tisíc, vždy dostanete maximální servis.

Nový e-shop jsem pro Vás připravil, abych se podělil o své know-how a osobně se mohl věnovat každému, komu není lhostejný zvuk jeho audiosystému. Vždy dostanete maximum muziky a to zásluhou našich dlouholetých zkušeností, díky obrovskému množství nejrůznějších instalací, které jsme uskutečnili, namontovali a následně ladili ke spokojenosti zákazníků. 

Petr Holub - majitel Bestaudio s.r.o.