ESX QE682

1 690 Kč
Skladem na centrále 5
Můžeme doručit do:
29.5.2020
Reproduktory ESX série Quantum, 6 x 8 palců, 90 W

Detailní informace

Detailní popis produktu

Celá série Quantum značky ESX představuje reproduktory vyšší třídy jak kvalitou tak výkonově. Všechny QE reproduktory mají pokovenou polypropylenovou membránu, masivní magnety a celkově velice líbivý design. Komponentní QE6.2C a QE5.2C mají dokonce možnost nastavení výškového i středového reproduktoru nebo přepínání fáze. Celá série včetně nejmenších koaxiálů je vybavena hedvábným výškovým reproduktorem velikosti 25 mm, resp. 20mm u nejmenších 10cm QE42.

Technické parametry

Průměr reproduktorů: 15 x 20 cm (6 x 8 palců)
Typ reproduktorů: koaxiální
Výkon RMS/MAX: 90/180 W
Impedance: 4 Ω
Montážní hloubka: 58 mm
Frekvenční rozsah: 60 - 22.000 Hz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ESX Car Audio Systems je značka založená v polovině 90. let nadšenými veterány americké auto-hifi scény. Jejich misí bylo vytvořit pouze to nejlepší z nejlepších. Povedlo se jim ve spolupráci s renomovaným inženýrem Stephenem Mantzem vytvořit mnoho milníků tehdejší doby - legendární a technologicky mistrovské zesilovače QUANTUM 1 a VISION 1.
V období přelomu tisíciletí byla značka začleněna do portfolia německého Audiodesignu v jehož týmu je mnoho zkušených inženýrů a vývojářů. Kombinací posledních technologií, sofistikovaných funkcí a nestárnoucího designu se ESX stalo respektovanou značkou na evropském trhu. Jejich výrobky pravidelně získávají ocenění ve specializovaných magazínech.
Současné modely zesilovačů, subwooferů ale i špičkových multimediálních autorádií jsou vyvinuty a testovány přímo v německém sídle firmy Audiodesign.