High-End - kompletní ozvučení do Volkswagen Arteon (2017-)

121 000 Kč –17 %
HighEnd
121 000 Kč –17 % 99 999 Kč
Skladem (>5 set)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

High-End = to nejlepší co lze do Vašeho vozu instalovat - zesilovač s DSP, až 3000 W výkonu, až 12 reproduktorů, subwoofer, odhlučnění 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Hlasitost

Dynamika

Basy

Čistota zvuku

Doba montáže 50 hodin (3 pracovní dny při obsazení 2 techniků)

*schématické panely zobrazují o kolik se pocitově zlepší daná složka vůči originálnímu audio systému

 

 Popis balíčku

Možná jste slyšeli nejvyšší příplatkové systémy v prémiových vozech. Pro většinu lidí zní dobře, někoho dokonce ohromí. Pro opravdu náročného posluchače, který zná domácí systémy za miliony korun, je mnohdy tento systém nedostatečný.

Pro takové zákazníky, skutečné milovníky hudby jsme připravili absolutní hudební lahůdku.
Audiosystém obsahující reproduktory z nejvyšších řad renomovaných značek (FOCAL,BRAX HELIX,JL AUDIO) poháněné špičkovými německými zesilovači s DSP, doplněný o pečlivě vybraný subwoofer na míru vozu. Celý systém pak naladí náš odborník s mnohaletými zkušenostmi v oboru a mezinárodních soutěží v ozvučení automobilu.

Uděláme z Vašeho vozu opravdový koncertní sál se zvukem na úrovni studiové kvality. Tento zvuk dokážeme vykouzlit v každém voze, ať už máte nyní základní nebo příplatkový systém Canton, Harman Kardon nebo Dynaudio.

Pro extrémně náročné klienty pak máme k dispozici k poslechu náš ukázkový vůz, kde jsme schopni demonstrovat ozvučení v hodnotě kolem 500.000 Kč. Pokud tedy patříte k nekompromisním posluchačům, naše možnosti téměř neznají mezí!.


 

 

Kdy zvolit prémiové ozvučení High-End?

★  pokud očekáváte jen to absolutně nejlepší bez kompromisů

★  jde Vám jak o objemnou přesnou basovou složku, detailní oddělení středů a výšek, ale i o celkovou hlasitost systému

★  znáte standard a víte co znamená slovo High-End, milujete hudbu na domácích systémech nebo v profesionálních sluchátkách

★  očekáváte přesné nastavení zvukové scény vozu přesně podle Vašeho vkusu s důrazem na maximální detaily

★  chcete zachovat vzhled interiéru vozu a nepřijít o záruku

 

 Výhody prémiového ozvučení High-End

✚  ozvučení je instalováno s maximální péčí k automobilu, bez úprav vzhledu interiéru a bez zásahu do elektroinstalace vozu díky kabeláži Plug - Play

✚  originální autorádio a infotainment zůstává ve voze zachován

✚  přibude možnost externího streamování v kvalitě Hi-Res přímo do DSP procesoru

✚  zvukově předčí vše, co jste dosud ve voze slyšeli (pokud to ovšem není náš ukázkový vůz nebo již stejně ozvučené auto)

✚  basová složka je objemná a vyvážená pro dokonalý zvuk se zastoupením všech frekvenčních pásem

✚  v setu jsou pouze high-endové komponenty nejvyšší kvality renomovaných značek

  

 Set obsahuje

✔  zesilovač s DSP procesorem HELIX

✔  hd-usb nebo hd-bt kartu pro externí streamování v kvalitě High-resolution

✔  až 12 reproduktorů

✔  plug-play kabeláž pro připojení zesilovače a konektory pro všechny reproduktory

✔  dálkový ovladač pro pohodlné ovládání basů

✔  externí HIGH-END subwoofer 

✔  akustická izolace obložení dveří

✔  tlumení zavazadlového prostoru

 

Vzorový příklad kalkulovaných komponentů:

HELIX V TWELVE DSP, FOCAL K2 POWER třípásmový systém, FOCAL K2 POWER dvoupásmový systém, subwoofer JL AUDIO, tlumící materiály a kabeláž 121000,- v setu zvýhodněno na 99990,-

   

 Možnosti montáže

Montáž provádíme na provozovně v Plzni, jsme schopni Vám také zajistit odvoz vozu naší odtahovou službou. 

 

 

  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompletní ozvučení Volkswagen Arteon (2017-)
Montáž: Padesát hodin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost FOCAL byla založena v sedmdesátých letech minulého století ve městě Saint Etienne, ve Francii, jako Focal-JMLAB. Svou pouť začala v malé dílně a v oboru, který se dnes nazývá přesným strojírenstvím. Rodící se firma měla v prvopočátku pouhé dva zaměstnance, včetně současného předsedy a CEO Jacques MAHULA, specializovaného technika, odborníka na konstrukci pohonů reproduktorových soustav, novináře.

Prvním výrobkem, který získal společnosti slávu, byla famózní policová reprosoustava JMLab DB13, konstruovaná s dvojitou kmitací cívkou, nabízející parametry a zvuk mnohem větších reprosoustav, zejména v oblasti reprodukce nejnižších kmitočtů.

Výrobky určené pro automobily byly poprvé prezentovány veřejnosti v roce 1989, celosvětového úspěchu a uznání se jim dostává v roce 1997, kdy automobil, kompletně vybavený reprosoustavami FOCAL, získává ve světovém finále odborné soutěže IASCA nejvyšší kvalitativní ocenění. Dovednosti zaměstnanců společnosti se na trhu uplatňovaly ve stále větší míře, v roce 2001 francouzský vůz vítězí v odborné soutěži každoročně pořádané v USA, jako vůbec první neamerický automobil vybavený neamerickou audiotechnikou, což samozřejmě významnou měrou pomáhá vytváření výborného povědomí o značce jako takové.

V devadesátých letech začala společnosti razit výrazně proexportní politiku, opírající se o kvalitní, zvukově mimořádně expresivní reprosoustavy. Model VEGA se jako vůbec jako první francouzský výrobek dočkal nejvyššího japonského ocenění „Loudspeaker of the Year 1992“, vyzdvihnout lze i prestižní Golden Sound Award za nejlepší produkt vůbec, který získává v roce 1996 nekompromisní sloupový model Grande Utopia Beryllium. Spolu s nabídkou reprosoustav pro domácí poslech je systematicky rozvíjena také kategorie Professional, cílená na zvuková nahrávací studia, mastering a monitoring nahrávek apod.

V posledních letech se FOCAL soustředí také na nabídku výrobků z kategorie multimédií, zahrnující paletu špičkových sluchátek pro domácí i venkovní použití, vyzdvihnout lze špičkové reprosoustavy instalační (kategorie Custom & Commercial Integration), které se opírají o zkušenosti s návrhem a výrobou elektroniky pro domácnosti.

FOCAL – The Spirit of Sound