Audi A4 2016 - instalace reproduktorů, subwooferu a zesilovače s DSP

Obrázek článku

AUDI A4 2016 sedan – výměna předních reproduktorů, montáž subwooferu a zesilovače

 

Původní stav:

 

Audi A4 z roku 2016 disponovala pouze základním ozvučením, které má k dobrému zvuku opravdu daleko. Nebyl zde instalován z výroby žádný příplatkový audiosystém, tudíž vůz zcela postrádal basovou složku.

 

Popis instalace:

 

Abychom docílili co nejlepšího možného nastavení budoucího audia, zvolili jsme do instalace zesilovač Match M 5DSP – tedy pětikánálový zesilovač s procesorem, který lze nastavovat přes PC pomocí softwaru.

 

Originální papírové reproduktory byly vyměněny za silnější 20cm reproduktory značky Audio System – označení RM 200 EVO.

 

Dveře prošly kompletním vytlumením pro nejlepší možný zvuk a potlačení rezonancí.

 

Na závěr bylo na míru upraveno zadní plato vozu a instalován free-air subwoofer - neboli subwoofer, který nepotřebuje pro svůj basový projev uzavřenou ozvučnici.

 

Výsledek:

 

Zvuková scéna je vyvážená, ze dveří jde dostatek přesných a kopavých basů, nejhlubší basy pak podbarvuje subwoofer v zadním platu. Zesilovač je díky svým rozměrům ukrytý pod přístrojovou deskou. Vše je napojeno na originální konektory ( systém Plug and play ), tudíž ve voze není žádný zásah do elektroinstalace.

 

Cena:

 

celková cena této instalace - 29.000 Kč vč DPH

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení