AUDI A6 2015 Avant– výměna předních reproduktorů a instalace zesilovače se subwooferem do původní ozvučnice

AUDI A6 2015 Avant– výměna předních reproduktorů a instalace zesilovače se subwooferem do původní ozvučnice

 

Původní stav:

 

Audi A6 Avant z roku 2015 disponovala pouze základním ozvučením, které má k dobrému zvuku opravdu daleko. Nebyl zde instalován z výroby žádný příplatkový audiosystém, tudíž vůz zcela postrádal basovou složku. V zavazadlovém prostoru byla originální ozvučnice vedle rezervního kola s 16 cm subwooferem, který však téměř nebyl slyšitelný. Zákazník požadoval, aby subwoofer nezabíral žádné místo ve voze.

 

Popis instalace:

 

Pro celkové posílení zvuku byl instalován zesilovač Crunch GTO4125, který jsme umístili do bočnice v kufru na individuálně upravenou desku. Tento 4 kanálový zesilovač jsme napojili na nově vyměněné 20 cm reproduktory Audio System R 200 EM EVO v předních dveřích a také na subwoofer. Vybrali jsme Audio System R 08 FLAT, který disponuje extrémně nízkou montážní hloubkou a povedlo se nám ho po úpravě přesně instalovat do originální ozvučnice. Došlo také k tlumení ozvučnice a předních dveří.

 

 

Výsledek:

 

Extrémně přesný a rázný zvuk s hutnou basovou složkou bez ztráty jakéhokoli prostoru ve vozu. Tak by se dal jednoduše popsat výsledek.

 

Cena:

 

celková cena této instalace - 25.000 Kč vč DPH

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení