AUDI A6 2015 Avant– výměna předních reproduktorů a instalace zesilovače se subwooferem do původní ozvučnice

AUDI A6 2015 Avant– výměna předních reproduktorů a instalace zesilovače se subwooferem do původní ozvučnice

 

Původní stav:

 

Audi A6 Avant z roku 2015 disponovala pouze základním ozvučením, které má k dobrému zvuku opravdu daleko. Nebyl zde instalován z výroby žádný příplatkový audiosystém, tudíž vůz zcela postrádal basovou složku. V zavazadlovém prostoru byla originální ozvučnice vedle rezervního kola s 16 cm subwooferem, který však téměř nebyl slyšitelný. Zákazník požadoval, aby subwoofer nezabíral žádné místo ve voze.

 

Popis instalace:

 

Pro celkové posílení zvuku byl instalován zesilovač Crunch GTO4125, který jsme umístili do bočnice v kufru na individuálně upravenou desku. Tento 4 kanálový zesilovač jsme napojili na nově vyměněné 20 cm reproduktory Audio System R 200 EM EVO v předních dveřích a také na subwoofer. Vybrali jsme Audio System R 08 FLAT, který disponuje extrémně nízkou montážní hloubkou a povedlo se nám ho po úpravě přesně instalovat do originální ozvučnice. Došlo také k tlumení ozvučnice a předních dveří.

 

 

Výsledek:

 

Extrémně přesný a rázný zvuk s hutnou basovou složkou bez ztráty jakéhokoli prostoru ve vozu. Tak by se dal jednoduše popsat výsledek.

 

Cena:

 

celková cena této instalace - 25.000 Kč vč DPH