Audi A6 Avant Ozvučení předních dveří vč. tlumení + instalace subwooferu do kufru.

Audi A6 Avant
Ozvučení předních dveří vč. tlumení + instalace subwooferu do kufru.

Příznivci značky Audi! Máme tu pro Vás další úspěšnou instalaci týkající se krásné bílé A6 Avant v S-line paketu s povedeným dieselovým motorem 3.0 BiTurbo.
Pan majitel měl jasnou představu a chtěl vyřešit špatně hrající tovární audio. Hlavní požadavek byl soustředit se pouze na přední část vozu a zvýraznit celkovou basovou složku. Po našem doporučení souhlasil s vytlumením předních dveří a instalací malého kompaktního subwooferu do zavazadlového prostoru.

Po vytlumení předních dveří jsme na místo originálních reproduktorů umístili reproduktory Audio System X 200 EM EVO v rozměru 20 cm společně s redukčními rámečky pro daný model.
Díky dostatečně velké membráně těchto středobasových reproduktorů je podání zvuku daleko výraznější a hlubší, s hutnějšími basy, než bývá u standardního 16cm rozměru.
V palubní desce jsme nahradili původní výškové reproduktory za nové a přesunuli se na zadní část vozu, kde jsme nainstalovali zesilovač od totožné firmy Audio System X80.4 DSP.
K němu jsme připojili subwoofer Helix K10E a umístili ho do zavazadlového prostoru. Na závěr už jen stačilo vyladit zvuk pomocí PC k dokonalosti.

Kouzlo celé instalace spočívá hlavně v kabelovém svazku, který pasuje do stejných originálních konektorů od Audi. Stačí tak nové komponenty napojit na stávající elektroinstalaci ve voze a to bez pájení a stříhání kabelů.
Výsledný audio projev je čistý a díky přidanému subwooferu je basová složka přesná a dokonale výrazná. I pro posádku vzadu je výsledný projev více než dostačující.
Zákazník k nám přijel na montáž do Plzně až z Teplic a uvítal naši službu dovezení vozu zpět domů. Měli jsme tak možnost si naši instalaci po cestě dostatečně odzkoušet a vychutnat si kvalitní požitek z hudby a výsledek hodnotíme opravdu velmi pozitivně:-).

Celková doba instalace: 8h. Cena 39000Kč s DPH.