AUDI R8 2017 – kompletní ozvučení a náhrada premiového sound systému BANG OLUFSEN

AUDI R8 2017 – kompletní ozvučení a náhrada premiového sound systému BANG OLUFSEN

 

Původní stav:

 

Audi R8 disponovala v podstatě tím nejvyšším sound systémem co se do ní dá pořídit – BANG OLUFSEN v hodnodě přes 100.000 Kč. Avšak náročný zákazník požadoval lepší přesnější zvuk, výraznější basy – to vše bez obětování jakéhokoli prostoru ve voze.

 

Popis instalace:

 

Instalovali jsme špičkové zesilovače HELIX na místo původního originálního zesilovače. HELIX V EIGHT s DSP procesorem a silný P TWO pro pohánění silných subwooferů ve dveřích značky Audio Development. Středové a výškové pásmo opět obstarala značka Audio Development a to středy ESA MID a výšky MM1. Zpracování signálu bylo provedeno špičkovým zařízením JL AUDIO FIX82, které umožní zpracovat signál a poslat jej po kalibraci naprosto srovnaný. Kompletně byly pak odhlučněny dveře a to špičkovým materiálem Dynamat, který má vysokou účinnost a nízkou hmotnost.

 

Výsledek:

 

Dynamika, čistota a hutné basy. Jak pro poslech sound quality skladeb v nejvyšší kvalitě, tak moderní elektronické hudby je v tomhle voze požitek.

 

Cena:

 

celková cena této instalace - 112.000 Kč vč DPH

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení