BMW 3 GT (F34) – ozvučení bez zásahu do vozu – upgrade premiového HiFi Sound Systému (option676)

Obrázek článku

BMW 3 GT (F34) – ozvučení bez zásahu do vozu – upgrade premiového HiFi Sound Systému (option676)

 

Původní stav:

 

Ve voze BMW 3 GT (F34) byl z výroby instalován vyšší systém audia HiFi Sound Systému (option676). Zákazník však s jeho přednesem nebyl příliš spokojen. Rozhodl se proto pro výměnu originálního zesilovače i reproduktorů.

 

Popis instalace:

 

Značka MATCH vyrábí špičkový produkt UP 7BMW přesně pro tyto případy. Výměna zabere jen desítky minut a tento zesilovač v podstatě nahradí originální úplně přesně. Na původní místo, na původní kabeláž. Po výměně zesilovače jsme pak vyměnili i kompletně všechny reproduktory. Subwoofery Match UP 8W pod sedačky a MS 42CBMW.2 do dveří.

 

Výsledek:

 

7 kanálový zesilovač s procesorem a dostatečným výkonem opravdu pozvedne zvuk na úplně jinou úroveň. Vše vyladěno přes software. Excelentní výšky a přesné výrazné avšak nevtíravé basy jsou nyní dominantou zvuku v tomto voze. Poslech kvalitních nahrávek je zážitkem jako z akustického koncertu.

 

Cena:

 

celková cena této instalace - 35.000 Kč vč DPH

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení