Mercedes C – kompletní výměna reproduktorů a subwooferů + instalace zesilovače

 

 

 

 

Mercedes C – kompletní výměna reproduktorů a subwooferů + instalace zesilovače

 

Původní stav:

 

Ve voze byl instalován příplatkový systém Burmester, který však zákazníkova příliš nenadchnul. Basová složka originálů byla zahuhlaná a nedůrazná. Výšky a středy zase měly veliké mezery a při vyšších hlasitostech dokonce hlasitě rezonovaly.

 

Popis instalace:

 

Instalovali jsme kompletní set pro tento vůz od značky STEG – komponentní reproduktory BZ40A dopředu, koaxiální BZ40D dozadu. Při nahrazování systému Burmester pak byl vyměněn i centrální reproduktor za BZ40C a středobasové reproduktory v zadním platu za BZ40B. Subwoofery jsme osadili na místa původních originálů. Aby měly subwoofery dostatek výkonu, pomáhá jim mikro zesilovač MATCH M 2FX. Pro podtržení basové složky byl ještě od kufru instalován zesilovač značky Audio System a to monoblok CO650.1 a subwoofer do uzavřené ozvučnice Audio System HX08SQ.

 

Výsledek:

 

Jak jsme již u této sestavy zvyklí, výsledek naplňuje a mnohdy předčí očekávání. Původní příplatkový systém předčí o několik tříd. Díky extra subwooferu v kufru je pak mnohem hutnější i basová složka a to hlavně při nejnižších frekvencích. Kvalitní reproduktory s drobným vytlumením dveří zas zbavily zvuk nepříjemných rezonancí. Výsledkem je tak naprostý zvukový požitek.

 

Cena:

 

celková cena této instalace - 78.000 Kč vč DPH

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení