Mercedes C – kompletní výměna reproduktorů a subwooferů + instalace zesilovače

 

 

 

 

Mercedes C – kompletní výměna reproduktorů a subwooferů + instalace zesilovače

 

Původní stav:

 

Ve voze byl instalován příplatkový systém Burmester, který však zákazníkova příliš nenadchnul. Basová složka originálů byla zahuhlaná a nedůrazná. Výšky a středy zase měly veliké mezery a při vyšších hlasitostech dokonce hlasitě rezonovaly.

 

Popis instalace:

 

Instalovali jsme kompletní set pro tento vůz od značky STEG – komponentní reproduktory BZ40A dopředu, koaxiální BZ40D dozadu. Při nahrazování systému Burmester pak byl vyměněn i centrální reproduktor za BZ40C a středobasové reproduktory v zadním platu za BZ40B. Subwoofery jsme osadili na místa původních originálů. Aby měly subwoofery dostatek výkonu, pomáhá jim mikro zesilovač MATCH M 2FX. Pro podtržení basové složky byl ještě od kufru instalován zesilovač značky Audio System a to monoblok CO650.1 a subwoofer do uzavřené ozvučnice Audio System HX08SQ.

 

Výsledek:

 

Jak jsme již u této sestavy zvyklí, výsledek naplňuje a mnohdy předčí očekávání. Původní příplatkový systém předčí o několik tříd. Díky extra subwooferu v kufru je pak mnohem hutnější i basová složka a to hlavně při nejnižších frekvencích. Kvalitní reproduktory s drobným vytlumením dveří zas zbavily zvuk nepříjemných rezonancí. Výsledkem je tak naprostý zvukový požitek.

 

Cena:

 

celková cena této instalace - 78.000 Kč vč DPH