Mercedes E – kompletní výměna reproduktorů a subwooferů + instalace zesilovače s DSP

 

 

 

 

Mercedes E – kompletní výměna reproduktorů a subwooferů + instalace zesilovače s DSP

 

Původní stav:

 

Klasické základní ozvučení, které bohužel neosloví ani méně náročné posluchače. Basový základ je nevýrazný. Celkový zvukový dojem je plochý.

 

Popis instalace:

 

Instalovali jsme kompletní set pro tento vůz od značky STEG – komponentní reproduktory BZ40A dopředu, koaxiální BZ40D dozadu, BZ40C centrální reproduktor. Subwoofery jsme osadili na místa původních originálů (u řidiče pouze místo záslepky). Celý systém pohání zesilovač s DSP procesorem MATCH UP 7DSP. Nastavili jsme tak každý kanál přesně podle zákazníkových požadavků. Jako externí subwoofer byl ještě doinstalován kompaktní KICKER TCWRT102 poháněný monoblokem JL AUDIO RD500/1.

 

Výsledek:

 

Maximální možný zvukový zážitek a to jak při poslechu sound quality, tak co se týče hlasitosti a důrazu. Tohle audio má prostě „koule“! Zvuk je neskutečně přesný i při maximální hlasitosti, basy neztrácí na tlaku. Neuvěřitelné, že se takového zvuk udá dosáhnout bez zásahu do vozu.

 

Cena:

 

celková cena této instalace - 75.000 Kč vč DPH

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení