Mercedes E 2017 - W213 - Kompletní ozvučení

Mercedes E 2017 – kompletní ozvučení

 

Původní stav:

 

Vůz Mercedes třídy E s nádherným příplatkovým interiérem k nám přijel pouze se základním ozvučením. Zvuk byl plochý, postrádal detaily a jakékoliv basy.

 

Popis instalace:

 

Vůz jsme kompletně osadili italskými reproduktory STEG, které jsou rozměrově totožné s originály a to i včetně konektorů. Do předních dveří jsme nainstalovali komponentní reproduktory STEG BZ40A, do zadních dveří koaxiální reproduktory BZ40D. Pro basový podkres jsme také volili originální náhradu a to subwoofery BZW80L/R. Dvě 20 cm membrány subwooferů již dokáží výrazně pozvednout basovou složku narozdíl od jednoho původního. Základní audio sestava totiž neobsahuje druhý subwoofer u spolujezdce u nohou, ale prostor pro něj je naštěstí připravený a zakrytý záslepkou.

Tyto subwoofery jsme napojili na zesilovač MATCH M 2FX který disponuje ohromným výkonem a zároveň extrémně kompaktními rozměry velikosti větší krabičky cigaret. Zesilovač byl instalován a uschován pod krycí desku u nohou spolujezdce. Je tak naprosto neviditelný.

 

Výsledek:

 

Zvuk má nyní všechna zvuková pásma. Skvělé hluboké basy, precizní středy a detailní výšky, ze kterých při přehrávání kvalitních nahrávek až zamrazí. Instalace trvala jen několik hodin a zákazník tak mohl odjíždět s perfektně ozvučeným vozem v podstatě na počkání!

 

Cena:

 

celková cena této instalace - 34.000 Kč vč DPH