Mercedes E 2017 - W213 - Kompletní ozvučení

Mercedes E 2017 – kompletní ozvučení

 

Původní stav:

 

Vůz Mercedes třídy E s nádherným příplatkovým interiérem k nám přijel pouze se základním ozvučením. Zvuk byl plochý, postrádal detaily a jakékoliv basy.

 

Popis instalace:

 

Vůz jsme kompletně osadili italskými reproduktory STEG, které jsou rozměrově totožné s originály a to i včetně konektorů. Do předních dveří jsme nainstalovali komponentní reproduktory STEG BZ40A, do zadních dveří koaxiální reproduktory BZ40D. Pro basový podkres jsme také volili originální náhradu a to subwoofery BZW80L/R. Dvě 20 cm membrány subwooferů již dokáží výrazně pozvednout basovou složku narozdíl od jednoho původního. Základní audio sestava totiž neobsahuje druhý subwoofer u spolujezdce u nohou, ale prostor pro něj je naštěstí připravený a zakrytý záslepkou.

Tyto subwoofery jsme napojili na zesilovač MATCH M 2FX který disponuje ohromným výkonem a zároveň extrémně kompaktními rozměry velikosti větší krabičky cigaret. Zesilovač byl instalován a uschován pod krycí desku u nohou spolujezdce. Je tak naprosto neviditelný.

 

Výsledek:

 

Zvuk má nyní všechna zvuková pásma. Skvělé hluboké basy, precizní středy a detailní výšky, ze kterých při přehrávání kvalitních nahrávek až zamrazí. Instalace trvala jen několik hodin a zákazník tak mohl odjíždět s perfektně ozvučeným vozem v podstatě na počkání!

 

Cena:

 

celková cena této instalace - 34.000 Kč vč DPH

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení