Tesla S P100D – Odhlučnění a ozvučení vozu

Tesla S P100D – Odhlučnění a ozvučení vozu

Občas k nám zavítá opravdu zajímavý vůz, jako v tomto případě nejsilnější TESLA Model S P100D.

Zákazník měl požadavek na odhlučnění vozu pro omezení hluku od vozovky a vylepšení jeho sound systému. V tomto voze se již nacházelo příplatkové audio, bylo tak nutné se na celkový problém podívat více komplexně. Audio sestava obsahovala celkově 11 reproduktorů a zabudovaný subwoofer umístěný na boku zavazadlového prostoru.


Basová složka byla méně výrazná a v celkovém zvukovém podání chyběla. Vzhledem k náročnosti předělání celého systému, které bylo naceněno společně s tlumením na více než 120.000Kč se zákazník rozhodl pro levnější variantu a to pouze vylepšení basů. Zvolili jsme pro tuto instalaci jednoznačně nejlepší aktivní subwoofer od výrobce JL Audio.

Typ ACP110LG-TW1 disponuje výkonem 400 W RMS a vešel se díky kompaktním rozměrům pod podlahu kufru.


Vozidlu jsme dodali neuvěřitelně hutné a přesné basy, které může majitel regulovat standardně skrze nastavení rádia. Díky kompletnímu vytlumení všech dveří, podlahy kufru a zadního víka nyní žádné basy neunikají mimo vůz a utlumili jsme i nežádoucí rezonance karosérie.

Unikátně jsme v tomto případě vytlumili i palubní desku, jelikož díky členité konstrukci, lze vrchní díl demontovat.

 

Celkové odhlučnění interiéru pomohlo i středobasovým tónům, které jsou nyní čitelnější.


Co je ale pro nás, kromě spokojeného zákazníka, největším přínosem je zkušenost. Nyní jsme schopni každému zákazníkovi s vozem Tesla perfektně vůz ozvučit a to i díky 3D tisku, který je potřeba pro přesné redukční podložky reproduktorů. Pokud máte také vůz TESLA, kontaktujte nás a rádi Vám vypracujeme individuální nabídku. Jako bonus vám ve fotoreportu přinášíme detailní snímky kamer autopilota, kterým tento automobil disponuje. Mimo jiných jsou unikátně umístěny i ve středových sloupcích a v předních lemech. Tento vůz nás ohromil a v elektrovozech i my vidíme velkou budoucnost.