Tesla S P100D – Odhlučnění a ozvučení vozu

Tesla S P100D – Odhlučnění a ozvučení vozu

Občas k nám zavítá opravdu zajímavý vůz, jako v tomto případě nejsilnější TESLA Model S P100D.

Zákazník měl požadavek na odhlučnění vozu pro omezení hluku od vozovky a vylepšení jeho sound systému. V tomto voze se již nacházelo příplatkové audio, bylo tak nutné se na celkový problém podívat více komplexně. Audio sestava obsahovala celkově 11 reproduktorů a zabudovaný subwoofer umístěný na boku zavazadlového prostoru.


Basová složka byla méně výrazná a v celkovém zvukovém podání chyběla. Vzhledem k náročnosti předělání celého systému, které bylo naceněno společně s tlumením na více než 120.000Kč se zákazník rozhodl pro levnější variantu a to pouze vylepšení basů. Zvolili jsme pro tuto instalaci jednoznačně nejlepší aktivní subwoofer od výrobce JL Audio.

Typ ACP110LG-TW1 disponuje výkonem 400 W RMS a vešel se díky kompaktním rozměrům pod podlahu kufru.


Vozidlu jsme dodali neuvěřitelně hutné a přesné basy, které může majitel regulovat standardně skrze nastavení rádia. Díky kompletnímu vytlumení všech dveří, podlahy kufru a zadního víka nyní žádné basy neunikají mimo vůz a utlumili jsme i nežádoucí rezonance karosérie.

Unikátně jsme v tomto případě vytlumili i palubní desku, jelikož díky členité konstrukci, lze vrchní díl demontovat.

 

Celkové odhlučnění interiéru pomohlo i středobasovým tónům, které jsou nyní čitelnější.


Co je ale pro nás, kromě spokojeného zákazníka, největším přínosem je zkušenost. Nyní jsme schopni každému zákazníkovi s vozem Tesla perfektně vůz ozvučit a to i díky 3D tisku, který je potřeba pro přesné redukční podložky reproduktorů. Pokud máte také vůz TESLA, kontaktujte nás a rádi Vám vypracujeme individuální nabídku. Jako bonus vám ve fotoreportu přinášíme detailní snímky kamer autopilota, kterým tento automobil disponuje. Mimo jiných jsou unikátně umístěny i ve středových sloupcích a v předních lemech. Tento vůz nás ohromil a v elektrovozech i my vidíme velkou budoucnost.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení