Reproduktory STEG přesně pro MERCEDES

STEG reproduktory pro Mercedes


Mercedes je jistě synonymem kvality a německé preciznosti. Co se týče audiosystémů, je to však jako v každém jiném automobilu. Není na něj příliš kladen důraz. Pokud nemáte vyloženě S-classe s příplatkovou audio výbavou Burmester 3D za 169 tisíc korun, zvuk si v Mercedesu naplno neužijete.


Majitelům vozů tříd C, E, S a GLC však přináší naději na zlepšení značka STEG. S komplexním programem upgradu je jediná na světě!


Jak je patrné z filozofie značky STEG, všechny výrobky vycházejí z několika let testování a výběru těch nejlepších materiálů. Nejinak tomu je i u těchto reproduktorů pro vozy Mercedes, v nichž se celý tento mnohaletý vývoj zrcadlí.


Proč je produkt unikátní?


Nemusíte ve voze nic upravovat, řezat nebo jinak přizpůsobovat. Ani se nijak složitě napojovat zesilovače na originální systém nebo narušovat elektroniku. Celé sety reproduktorů jsou přesně přizpůsobeny výměně originálních a to systémem plug and play. Jednodušší už to být nemůže. 
Reproduktory jsou citlivější, mají vyšší výkon a díky kvalitním materiálům také naprosto jiný zvukový projev. Proto je zde obrovský rozdíl, již při napojení na originální systém. Záměrem italských vývojářů bylo přinést Vám zážitek z živého koncertu do Vašeho vozu a to se s těmito reproduktory povedlo na 100%.

Celý set obsahuje vždy kompletně všechny reproduktory pro kompletní výměnu, včetně 2 přesně tvarovaných subwooferů na originálních místech. Pečlivě však vybírejte set pro Váš vůz. Záleží zda máte základní sound systém, nebo Burmester - to je patrné v názvu setu.

O značce STEG

Značka STEG není na světovém trhu žádným nováčkem. V oboru je již přes 30 let! Se sídlem v Itálii a precizní výrobou přímo v domácí továrně mají tak všechny výrobky punc "100% made in Italy". Celá továrna má certifikaci ISO 9001, součástky pak splňují směrnici RoHS. Dále pak každý výrobek prochází finálním testováním. Zákazník tak má jistotu, že nejen použité součástky, ale i výrobek jako celek, jsou vždy bez výrobních vad. 
V továrně se dále nachází i 10 zkušebních stojanů, navržených inženýry firmy tak, aby na nich mohli testovat a simulovat běžný provoz zesilovačů. Tato zařízení tak mohou vyloučit výrobky, které nesplňují nejpřísnější kritéria. Nejnáročnější test ale výrobky teprve čeká. Po splnění předešlých kritérií jsou totiž zavřeny do termokomory, kde je měněna teplota od -40° do +60° C a je pozorováno, zda je zachována stálá plná funkčnost.
Ve firmě je také kladen velký důraz na vývoj, kterému se věnuje 6 inženýrů. Proto jsou výrobky značky STEG unikátní. Díky inovacím je tak značka konkurenceschopná i v dnešním náročném trhu plném nadnárodních firem. Zkrátka STEG má tradici malé, skoro až rodinné firmy, s tím správným enthusiasmem pro ty nejpreciznější výrobky.