Stage 1 - ozvučení do Volkswagen Passat B8 (2014-2023)

11 080 Kč –9 %
Stage 1
11 080 Kč –9 % 9 990 Kč
Skladem (>5 set)
Akustická izolace obložení dveří ?
Tlumení Extra ?
Můžeme doručit do:
22.5.2024

STAGE 1 = 8 reproduktory, odhlučnění dveří

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Hlasitost

Dynamika

Basy

Čistota zvuku

6 hodin ( 3h - 2 technici )

*schématické panely zobrazují o kolik se pocitově zlepší daná složka vůči originálnímu audio systému

 

 Popis balíčku

Upgrade STAGE 1 je určen pro majitele vozů Volkswagen, kterým nepostačuje originální ozvučení vozu. Výměnou podprůměrných originálů dosáhnete přesného čistšího zvuku a větší dynamiky basů. Celá výměna nijak nenaruší původní funkce infotainmentu. Vše je plně kompatibilní. 

Obsahem balíčku STAGE 1 je set předních a zadních výškových a středobasových reproduktorů společně se základními tlumícími materiály na dveře. Reproduktory se umísťují na původní lokace místo originálních reproduktorů. 

Používáme pouze renomované světové značky komponentů (Focal, Helix, Match, Brax, Alpine, STEG, JL Audio, apod.)  vždy pečlivě vybrané a osobně poslechově odzkoušené pro daný vůz!

 

 Kdy zvolit UPGRADE 1

- chcete udělat první krok ke zlepšení poslechu hudby s minimální investicí

- chybí Vám ve voze jak hloubka basů, tak čistota a dynamika středů s výškami

- nechcete instalovat externí subwoofer ani jiným způsobem omezit prostor ve voze

- chcete zvolit set vybraný odborníkem, který zvolí vhodné řešení přesně pro konfiguraci Vašeho vozu

- požadujete rychlou instalaci na počkání

 

 Výhody balíčku STAGE 1

✚  reproduktory jsou instalovány do původních umístění ve voze, zůstává zachována originální mřížka a celkový vzhled interiéru vozu

✚  originální autorádio a infotainment zůstává ve voze zachován

✚  vše je připojeno na originální konektory bez zásahu do elektroinstalace vozu

 tento balíček lze jednoduše rozšířit na Stage 2 nebo Premium

 

 

 Set obsahuje

✔  1 pár předních vysoce efektivních reproduktorů včetně veškerého příslušenství pro plnou kompatibilitu

✔  1 pár zadních vysoce efektivních reproduktorů včetně veškerého příslušenství pro plnou kompatibilitu

  základní tlumící materiály pro odhlučnění dveří

✔  kabeláž a konektory

 

Vzorový příklad kalkulovaných komponentů:

2 x FOCAL IS VW 165 - 9580,- akustické materiály a ostatní montážní materiál v hodnotě 1500,- = celkem 11080,- cenově zvýhodněno na 9990,-

Detailní specifikaci námi připraveného setu s Vámi rádi osobně, telefonicky nebo e-mailem probereme. Je také možné ji ještě individuálně upravovat. Set byl sestaven na základě našich dlouholetých zkušeností a je optimálním řešením pro tento vůz.

 

   

 Možnosti montáže

Montáž provádíme na provozovně v Plzni, jsme schopni Vám také zajistit odvoz vozu naší odtahovou službou. 

Montáž setu je také možné provést certifikovaným partnerem nebo montážním střediskem ve Vaší blízkosti (kontaktujte nás, pomůžeme Vám s výběrem).

Tento set je možné také zaslat přepravcem a namontovat svépomocí, nicméně montáž vyžaduje odborné náčiní, zkušenosti a praxi.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompletní ozvučení - sedan a combi Volkswagen Passat B8 (2014-)
Montáž: šest hodin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost FOCAL byla založena v sedmdesátých letech minulého století ve městě Saint Etienne, ve Francii, jako Focal-JMLAB. Svou pouť začala v malé dílně a v oboru, který se dnes nazývá přesným strojírenstvím. Rodící se firma měla v prvopočátku pouhé dva zaměstnance, včetně současného předsedy a CEO Jacques MAHULA, specializovaného technika, odborníka na konstrukci pohonů reproduktorových soustav, novináře.

Prvním výrobkem, který získal společnosti slávu, byla famózní policová reprosoustava JMLab DB13, konstruovaná s dvojitou kmitací cívkou, nabízející parametry a zvuk mnohem větších reprosoustav, zejména v oblasti reprodukce nejnižších kmitočtů.

Výrobky určené pro automobily byly poprvé prezentovány veřejnosti v roce 1989, celosvětového úspěchu a uznání se jim dostává v roce 1997, kdy automobil, kompletně vybavený reprosoustavami FOCAL, získává ve světovém finále odborné soutěže IASCA nejvyšší kvalitativní ocenění. Dovednosti zaměstnanců společnosti se na trhu uplatňovaly ve stále větší míře, v roce 2001 francouzský vůz vítězí v odborné soutěži každoročně pořádané v USA, jako vůbec první neamerický automobil vybavený neamerickou audiotechnikou, což samozřejmě významnou měrou pomáhá vytváření výborného povědomí o značce jako takové.

V devadesátých letech začala společnosti razit výrazně proexportní politiku, opírající se o kvalitní, zvukově mimořádně expresivní reprosoustavy. Model VEGA se jako vůbec jako první francouzský výrobek dočkal nejvyššího japonského ocenění „Loudspeaker of the Year 1992“, vyzdvihnout lze i prestižní Golden Sound Award za nejlepší produkt vůbec, který získává v roce 1996 nekompromisní sloupový model Grande Utopia Beryllium. Spolu s nabídkou reprosoustav pro domácí poslech je systematicky rozvíjena také kategorie Professional, cílená na zvuková nahrávací studia, mastering a monitoring nahrávek apod.

V posledních letech se FOCAL soustředí také na nabídku výrobků z kategorie multimédií, zahrnující paletu špičkových sluchátek pro domácí i venkovní použití, vyzdvihnout lze špičkové reprosoustavy instalační (kategorie Custom & Commercial Integration), které se opírají o zkušenosti s návrhem a výrobou elektroniky pro domácnosti.

FOCAL – The Spirit of Sound