Kenwood

Webová stránka značky: Kenwood

JVCKENWOOD Europe B.V.KENWOOD je předním vývojářem a výrobcem spotřební elektroniky a komunikačních zařízení. Společnost JVCKENWOOD Europe B.V byla založena v Nizozemsku v roce 1982 a je jednou ze sedmi dceřiných společností společnosti JVCKENWOOD Corporation of Japan a je uznávána spotřebiteli a odborníky v oboru za poskytování produktů známých pro kvalitu, výkon a hodnotu.

KENWOOD má pověst uvádění důležitých nových produktů na trh spotřební elektroniky. Společnost postavila první audio / video zesilovač pro domácí kino již v roce 1981. KENWOOD také vytvořila první kazetový magnetofon proti krádeži, který by mohl být vysunut z pomlčky; první s automatickým vysílacím senzorovým systémem a automatickou redukcí šumu; první s 24 předvolbami; a první kužely polypropylenových reproduktorů. V průběhu let vymysleli inženýři KENWOOD desítky nových technologií, které později zkopírovali ostatní.

KENWOOD Communications, udržuje vedoucí postavení v mobilních a přenosných obousměrných rádiích a zakázkových systémech. Po vstupu na trh s rádiovými zařízeními v roce 1975 se společnost KENWOOD Communications rychle proslavila svou oddaností kvalitě, což vytvořilo okamžitou poptávku a důvěryhodnost pro profesionální pozemní mobilní rádiové výrobky představené obchodním a vládním kupcům v roce 1983. KENWOOD pozemní mobilní přenosné telefony, mobilní telefony a zvyklosti systémy jsou uznávány jako nejlepší volba na světovém trhu, zejména prvními respondenty, a jsou důvěryhodným dodavatelem pro podnikání a průmysl. Kromě toho je již více než 30 let uznávána dominance amatérského rozhlasového trhu KENWOOD. Amatérské rozhlasové produkty KENWOOD jsou pro jedničky se šunkou, kteří jsou v popředí civilní nouzové reakce, číslo jedna.

Dnes KENWOOD převzal vedoucí roli ve vývoji produktů založených na trhu a nadále působí jako jeden z největších výrobců osobních zábavních a komunikačních zařízení na světě. Je ústředním přesvědčením společnosti KENWOOD naslouchat trhu a vyvíjet náročné produkty, které uspokojí potřeby zákazníků v nejvyšší možné hodnotě.

Žádné produkty značky Kenwood nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení