Kenwood

Webová stránka značky: Kenwood

JVCKENWOOD Europe B.V.KENWOOD je předním vývojářem a výrobcem spotřební elektroniky a komunikačních zařízení. Společnost JVCKENWOOD Europe B.V byla založena v Nizozemsku v roce 1982 a je jednou ze sedmi dceřiných společností společnosti JVCKENWOOD Corporation of Japan a je uznávána spotřebiteli a odborníky v oboru za poskytování produktů známých pro kvalitu, výkon a hodnotu.

KENWOOD má pověst uvádění důležitých nových produktů na trh spotřební elektroniky. Společnost postavila první audio / video zesilovač pro domácí kino již v roce 1981. KENWOOD také vytvořila první kazetový magnetofon proti krádeži, který by mohl být vysunut z pomlčky; první s automatickým vysílacím senzorovým systémem a automatickou redukcí šumu; první s 24 předvolbami; a první kužely polypropylenových reproduktorů. V průběhu let vymysleli inženýři KENWOOD desítky nových technologií, které později zkopírovali ostatní.

KENWOOD Communications, udržuje vedoucí postavení v mobilních a přenosných obousměrných rádiích a zakázkových systémech. Po vstupu na trh s rádiovými zařízeními v roce 1975 se společnost KENWOOD Communications rychle proslavila svou oddaností kvalitě, což vytvořilo okamžitou poptávku a důvěryhodnost pro profesionální pozemní mobilní rádiové výrobky představené obchodním a vládním kupcům v roce 1983. KENWOOD pozemní mobilní přenosné telefony, mobilní telefony a zvyklosti systémy jsou uznávány jako nejlepší volba na světovém trhu, zejména prvními respondenty, a jsou důvěryhodným dodavatelem pro podnikání a průmysl. Kromě toho je již více než 30 let uznávána dominance amatérského rozhlasového trhu KENWOOD. Amatérské rozhlasové produkty KENWOOD jsou pro jedničky se šunkou, kteří jsou v popředí civilní nouzové reakce, číslo jedna.

Dnes KENWOOD převzal vedoucí roli ve vývoji produktů založených na trhu a nadále působí jako jeden z největších výrobců osobních zábavních a komunikačních zařízení na světě. Je ústředním přesvědčením společnosti KENWOOD naslouchat trhu a vyvíjet náročné produkty, které uspokojí potřeby zákazníků v nejvyšší možné hodnotě.

1 položek celkem
158213 autoradio kenwood kmm bt306
Autorádio Kenwood KMM-BT306
Skladem ihned - Praha (1 ks)
3 149 Kč

Bezmechanikové autorádio s Bluetooth handsfree, USB, RGB displej, přehrává MP3 / WMA / AAC / WAV / FLAC, A2DP, Audio výkon 4x50 W

KMM-BT306

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem