BMW M6 – kompletní ozvučení a náhrada systému LOGIC 7

BMW M6 – kompletní ozvučení a náhrada systému LOGIC 7

 

Původní stav:

 

Ve voze BMW M6 byl z výroby instalován sound systém LOGIC 7, avšak vzhledem k zatékání do vozu byl tento systém kompletně vytopen.

 

Popis instalace:

 

Řešením nemilé situace se tak stala instalace převodníku Audison BIT-DMI, který umí zpracovat optický signál (to bylo totiž to jediné s čím jsme ve voze mohli pracovat) a poslat ho do zesilovače. Použili jsme pak oblíbený zesilovač s procesorem UP 7BMW, který jsme napojili na tento převodník. Kompletně jsme vyměnili originální reproduktory vč. středového za značku STEG a to jmenovitě subwoofery BM8 a komponentní BM4C.

 

Výsledek:

 

7 kanálový zesilovač s procesorem a dostatečným výkonem opravdu pozvedne zvuk na úplně jinou úroveň. Vše vyladěno přes software. Excelentní výšky a přesné výrazné avšak nevtíravé basy jsou nyní dominantou zvuku v tomto voze. Poslech kvalitních nahrávek je zážitkem jako z akustického koncertu. Výrazně lepší zvuk než byl originální.

 

Cena:

 

celková cena této instalace - 70.000 Kč vč DPH

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení