BMW X1 – kompletní ozvučení a odhlučnění

BMW X1 – kompletní ozvučení a odhlučnění

 

Původní stav:

 

Vůz BMW X1 byl osazen pouze základním audiosystémem. Dalším problémem byla obrovská hlučnost v kabině vozu a to zejména při vyšších rychlostech na dálnici.

 

Popis instalace:

 

Vůz jsme kompletně odhlučnili kombinací špičkových materiálů a jejich použitím na ta správná místa. Na podlahu jsme umístili Silent Coat Multilayer EXTRA – 4 vrstvý sendvičový materiál pro maximální účinek. Ozvučnice pro subwoofery v podlaze pak dostaly světově uznávaný Dynamat. Kapota pak byla utlumena STP GOLD a STP HOOD SOLUTION. Všechny 4 dveře pak kombinací STP GOLD, STP SILVER a STP BIPLAST. Speciální těsnící izolace pak dovršila zatlumení dveří kompletně.

 

Audiosystém tvoří kompletně značka MATCH a to zesilovač Match PP 62DSP, subwoofery MATCH MW 8BMW a reproduktory MATCH MS 42CBMW.1. Vše instalováno bez zásahu do elektroinstalace vozu a s možností kdykoli systém demontovat bez následků.

 

Výsledek:

 

Jednoduše řešeno bude toto BMW X1 jedno z nejtišších a nejlépe hrajících X1 v republice. Zvuk vyladěný přes procesor má grády, ale nechybí mu smysl pro detail. V kabině krom perfektního přednesu zvuku není slyšet žádný okolní hluk. Tichem v kabině tak má velice blízko k nejvyšším třídám BMW 7 apod.