BMW 4 Gran Coupe (F36) 440i - Kompletní výměna reproduktorů vč. zesilovače DSP (Dokonalá alternativa místo Harman/Kardon)

BMW 4 Gran Coupe (F36) 440i - Kompletní výměna reproduktorů vč. zesilovače DSP
(Dokonalá alternativa místo Harman/Kardon)

Dravý vzhled, doplňky M Performance, skvělá motorizace i barva.
To je BMW F36 440i ve verzi Gran Coupe, které zavítalo do naší dílny na výměnu kompletního audio systému bez zásahu do vozu.

Zde se nacházela základní audio konfigurace bez předních a zadních výškových reproduktorů. Majitel požadoval vylepšení ozvučení na maximální úroveň s tím, že v první fázi vyměníme kompletně původní reproduktory za nové, přidáme DSP zesilovač a pokud budou třeba ještě výraznější basy, v budoucnu přidáme další subwoofer do zavazadlového prostoru.

Zákazník si vybral tento set:
https://www.bestaudio.cz/kompletni-ozvuceni-bmw-4-f32--f33…/

Do předních dveří jsme použili osvědčené STEG reproduktory včetně výšek, které se umístily do nových originálních domečků u zrcátek, dozadu jsme použili koaxiální reproduktory Match díky absenci zadních domečků pro výškové reproduktory.
Původní basové reproduktory pod sedačkami nahradily odlehčené karbonové subwoofery Match s větším průměrem membrán. Zesilovač jsme namontovali standardně do zavazadlového prostoru na připravené místo, kde bývá příplatkový originál a celý audio systém propojili. Montáž je opět bez zásahu do elektroinstalace, veškerá repro sestava pasuje na původní místa originálních reproduktorů, tudíž je vše skryto a nijak nenarušujeme původní vzhled interiéru.

Na závěr jsme přes PC doladili nastavení zesilovače a celkový zvukový projev ke spokojenosti zákazníka. Nemáte ve výbavě Harman/Kardon?
Nevadí, máme řešení, které předčí Vaše očekávání. #vnimejhudbujinak #bestaudiocz #chciozvucitbmw

Použité komponenty:

MATCH UP 7BMW - 7 kanálový zesilovač s DSP procesorem
MATCH UP W8BMW-S - odlehčené karbonové subwoofery pro ty nejpřesnější basové detaily
STEG BM45C - přední komponentní reproduktory s neuvěřitelně přesným a detailním zvukem
Match MS 4X-BMW.2 - zadní koaxiální reproduktory

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení