BMW 4 Gran Coupe (F36) 440i - Kompletní výměna reproduktorů vč. zesilovače DSP (Dokonalá alternativa místo Harman/Kardon)

BMW 4 Gran Coupe (F36) 440i - Kompletní výměna reproduktorů vč. zesilovače DSP
(Dokonalá alternativa místo Harman/Kardon)

Dravý vzhled, doplňky M Performance, skvělá motorizace i barva.
To je BMW F36 440i ve verzi Gran Coupe, které zavítalo do naší dílny na výměnu kompletního audio systému bez zásahu do vozu.

Zde se nacházela základní audio konfigurace bez předních a zadních výškových reproduktorů. Majitel požadoval vylepšení ozvučení na maximální úroveň s tím, že v první fázi vyměníme kompletně původní reproduktory za nové, přidáme DSP zesilovač a pokud budou třeba ještě výraznější basy, v budoucnu přidáme další subwoofer do zavazadlového prostoru.

Zákazník si vybral tento set:
https://www.bestaudio.cz/kompletni-ozvuceni-bmw-4-f32--f33…/

Do předních dveří jsme použili osvědčené STEG reproduktory včetně výšek, které se umístily do nových originálních domečků u zrcátek, dozadu jsme použili koaxiální reproduktory Match díky absenci zadních domečků pro výškové reproduktory.
Původní basové reproduktory pod sedačkami nahradily odlehčené karbonové subwoofery Match s větším průměrem membrán. Zesilovač jsme namontovali standardně do zavazadlového prostoru na připravené místo, kde bývá příplatkový originál a celý audio systém propojili. Montáž je opět bez zásahu do elektroinstalace, veškerá repro sestava pasuje na původní místa originálních reproduktorů, tudíž je vše skryto a nijak nenarušujeme původní vzhled interiéru.

Na závěr jsme přes PC doladili nastavení zesilovače a celkový zvukový projev ke spokojenosti zákazníka. Nemáte ve výbavě Harman/Kardon?
Nevadí, máme řešení, které předčí Vaše očekávání. #vnimejhudbujinak #bestaudiocz #chciozvucitbmw

Použité komponenty:

MATCH UP 7BMW - 7 kanálový zesilovač s DSP procesorem
MATCH UP W8BMW-S - odlehčené karbonové subwoofery pro ty nejpřesnější basové detaily
STEG BM45C - přední komponentní reproduktory s neuvěřitelně přesným a detailním zvukem
Match MS 4X-BMW.2 - zadní koaxiální reproduktory