Nový VW Touareg 2019 – instalace aktivního subwooferu do rezervy

Nový VW Touareg 2019 – instalace aktivního subwooferu do rezervy

 

Z různých představení vozů, autosalonů a recenzí známe nový Touareg hlavně díky obrovské obrazovce ve středovém panelu a digitálnímu kokpitu, který na ni navazuje. Dále díky krásným křivkám a modernímu vzhledu, který odstartoval model Arteon a v neposlední řadě svou velikostí, která je každou novou modelovou řadou zas o něco větší.

 

Majitel je s vozem velmi spokojený, ale audio systém by chtěl nahradit kvalitnějším a dynamičtějším a našim úkolem bylo zjistit, jaké maximální vylepšení je v tomto vozu možné a naplánovat maximální upgrade. V první fázi jsme byli domluvení na instalaci subwooferu do zavazadlového prostoru, ze které Vám přinášíme tento foto report. Díky vhodnému řešení zavazadlového prostoru a ideálnímu umístění rezervního kola jsme zvolili variantu aktivního subwooferu do rezervy.

Díky nepříznivému počasí byl vůz znečištěný a tak jsme ho nejdříve nechali v rámci našeho objektu umýt a poté se vrhli na instalaci.

Zákazník se posadil u nás v kavárně a byl přítomen po celou dobu montáže v autocentru. Mohl tak pohodlně řešit pracovní záležitosti, zatímco jsme vylepšovali jeho vůz.

 

U montáže subwooferu je klasický postup napojení se redukčními kabely na signál z rádia (bez střihání a pájení originální kabeláže), protáhnutí příslušné kabeláže do prostoru pro subwoofer (zavazadlový prostor) a subwoofer na kabeláž napojit společně s napájecím kabelem k baterii (umístěna v podlaze u spolujezdce vpředu).

Jelikož se jedná - v tomto případě - o aktivní subwoofer, není potřeba instalace externího zesilovače.

 

Basová složka je v hudbě velmi důležitá a celkový dojem ze zvuku je po instalaci subwooferu daleko příjemnější. Až následně vyměníme reproduktory za kvalitnější, přidáme zesilovač s DSP procesorem a nastavíme zvuk pomocí softwaru, bude již vůz hrát dokonale. Těšíme se na to.

Report z celkové budoucí montáže Vám samozřejmě ihned přineseme.

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení