PROČ MY?

  Filozofie firmy BESTAUDIO a jejího majitele

 

Hudba ovládá lidské emoce a vnímáme ji jako nepostradatelnou součást života každého z nás. Každý nám dá za pravdu, že s hudbou máme spojené nejenom zážitky a vzpomínky, ale i nálady a pocity.

Jsme nadšenci do hudby a zvuku v autě. Téměř 20 let je tento obor naším koníčkem, posláním a v podstatě životní náplní. Celý náš team BESTAUDIO hudbou žije. Já jako majitel neustále sleduji poslední trendy v oboru a aktivně se účastním většiny našich montáží. Jsem proto schopný Vám odborně poradit i po telefonu a to okamžitě.

Nezávazné konzultace jsou zdarma a rád s Vámi proberu vše důležité, bez příkras a zbytečných řečí. Jde nám hlavně o výsledek a férový přístup!

Zastávám názor, že majitel firmy by měl perfektně znát všechnu práci, kterou vyžaduje po vlastních zaměstnancích. Jenom tak bude výkon celého týmu vždy perfektní.

Přesvědčte se sami o našem přístupu a přístupu k zákazníkovi. Telefon vám zvednu přímo já,

Petr – zakladatel a majitel firmy BESTAUDIO s.r.o.

TELEFON: 776009614

 

 Na co jsme specialisti

 

✚  ozvučení každého vozu od základního upgradu po absolutní špičku

✚  odhlučnění automobilů

✚  odborné poradenství a výběr řešení na míru každému zákazníkovi

 

 Náš team a zázemí

✚  kamenná prodejna se showroomem

✚  několik showcarů, kde můžete poslechnout audiosystém 

✚  dílna až pro 3 auta

✚  3 odborní certifikovaní technici

✚  profesionální vybavení dílny vč. diagnostických zařízení

✚  parkoviště 

✚  další služby v jednom místě - antiradary, chiptuning

 

 Proč si vybrat nás?

✚  máme certifikaci na lazení automobilů přímo od německého světového výrobce komponentů – značky AUDIOTEC-FISCHER – zahrnující značky HELIX, BRAX a MATCH. Neustále se také školíme a zdokonalujeme.

✚  máme zkušenosti s prémiovými vozy – umíme pracovat s příplatkovými audiosystémy, zdokonalovat je a bez zásahů do vozu využívat stávající jednotky. To vše i včetně nejnovějších vozů prémiových značek.

✚  preciznost – zakládáme si na tom aby instalace byla vždy maximálně precizní a profesionální, taktéž finální doladění. Používáme dutinky, profesionální oplety kabelů a věci přímo určené pro automotive průmysl. Ochrana zákazníkova auta je samozřejmostí.

✚ osobní přístup – vždy volíme komponenty na základě našich zkušeností tak, aby splnily očekávání klienta nebo jej předčili. Nesnažíme se tak za každou cenu prodat produkty s největší marží nebo jen vybrat drahé komponenty, které nefungují.

✚  finální spokojenost zákazníka - náš cíl

 

 Jak pracujeme?

1) Seznámení se klientem


Nejdříve je samozřejmě potřeba seznámit se osobně se zákazníkem a jeho vozem. Každého klienta vyslechneme, abychom zjistili jeho požadavky na ozvučení, zjistili, jaký žánr hudby preferuje a co od výsledku očekává. V neposlední řadě je také potřeba vědět, z jakého média přehrává hudbu a další detaily. Zkrátka podrobná analýza je nutností. Bez ní je jakákoli rada na zaručeně skvělé komponenty úplně k ničemu.

2) Řešení

Návrh řešení přichází ihned po analýze. Díky obrovským zkušenostem je totiž specialista schopný ihned reagovat na požadavky a nastínit řešení celé instalace. Po odsouhlasení rozpočtu a celkového pojetí projektu je možné naplánovat termín instalace.

3) Zákaznický servis

Vůz je předán vyčištěný a je poskytnuta veškerá fotodokumentace z instalace, která je dle možností zákazníkovi ihned odeslána. Veškeré doladění systému i po několika týdnech, včetně kontroly má k dispozici každý zákazník zdarma.

4) Reklamace, protiúčet, prodej vozu

Elektronika není neomylná, proto ke každé reklamaci přistupujeme tak, aby zákazníka co nejméně obtěžovala. V případě poruchy měníme zboží kus za kus a nečekáme na reklamační řízení u výrobce.

Nabízíme dále i možnosti protiúčtu. V případě, že chcete námi nainstalovaný systém ještě pozvednout o další úroveň, rádi vykoupíme stávající komponenty a poskytneme nové.

Při prodeji vozu jsme také schopni námi nainstalovaný audiosystém z vozu vymontovat a opět zpět osadit sériové repro. Šetříme Vám tak peníze.

 

 Kde nás najdete?

Jsme pro Vás k dispozici na adrese Písecká 19, Plzeň u obchodního centra Olympia Plzeň

Standardní otevírací doba je ve všední dny 9.00 - 17.00

Lze však domluvit individuální čas na otevření a konzultace na tel. 776009614

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení