PROČ MY?

  Filozofie firmy BESTAUDIO a jejího majitele

 

Hudba ovládá lidské emoce a vnímáme ji jako nepostradatelnou součást života každého z nás. Každý nám dá za pravdu, že s hudbou máme spojené nejenom zážitky a vzpomínky, ale i nálady a pocity.

Jsme nadšenci do hudby a zvuku v autě. Téměř 20 let je tento obor naším koníčkem, posláním a v podstatě životní náplní. Celý náš team BESTAUDIO hudbou žije. Já jako majitel neustále sleduji poslední trendy v oboru a aktivně se účastním většiny našich montáží. Jsem proto schopný Vám odborně poradit i po telefonu a to okamžitě.

Nezávazné konzultace jsou zdarma a rád s Vámi proberu vše důležité, bez příkras a zbytečných řečí. Jde nám hlavně o výsledek a férový přístup!

Zastávám názor, že majitel firmy by měl perfektně znát všechnu práci, kterou vyžaduje po vlastních zaměstnancích. Jenom tak bude výkon celého týmu vždy perfektní.

Přesvědčte se sami o našem přístupu a přístupu k zákazníkovi. Telefon vám zvednu přímo já,

Petr – zakladatel a majitel firmy BESTAUDIO s.r.o.

TELEFON: 776009614

 

 Na co jsme specialisti

 

✚  ozvučení každého vozu od základního upgradu po absolutní špičku

✚  odhlučnění automobilů

✚  odborné poradenství a výběr řešení na míru každému zákazníkovi

 

 Náš team a zázemí

✚  kamenná prodejna se showroomem

✚  několik showcarů, kde můžete poslechnout audiosystém 

✚  dílna až pro 3 auta

✚  3 odborní certifikovaní technici

✚  profesionální vybavení dílny vč. diagnostických zařízení

✚  parkoviště 

✚  další služby v jednom místě - antiradary, chiptuning

 

 Proč si vybrat nás?

✚  máme certifikaci na lazení automobilů přímo od německého světového výrobce komponentů – značky AUDIOTEC-FISCHER – zahrnující značky HELIX, BRAX a MATCH. Neustále se také školíme a zdokonalujeme.

✚  máme zkušenosti s prémiovými vozy – umíme pracovat s příplatkovými audiosystémy, zdokonalovat je a bez zásahů do vozu využívat stávající jednotky. To vše i včetně nejnovějších vozů prémiových značek.

✚  preciznost – zakládáme si na tom aby instalace byla vždy maximálně precizní a profesionální, taktéž finální doladění. Používáme dutinky, profesionální oplety kabelů a věci přímo určené pro automotive průmysl. Ochrana zákazníkova auta je samozřejmostí.

✚ osobní přístup – vždy volíme komponenty na základě našich zkušeností tak, aby splnily očekávání klienta nebo jej předčili. Nesnažíme se tak za každou cenu prodat produkty s největší marží nebo jen vybrat drahé komponenty, které nefungují.

✚  finální spokojenost zákazníka - náš cíl

 

 Jak pracujeme?

1) Seznámení se klientem


Nejdříve je samozřejmě potřeba seznámit se osobně se zákazníkem a jeho vozem. Každého klienta vyslechneme, abychom zjistili jeho požadavky na ozvučení, zjistili, jaký žánr hudby preferuje a co od výsledku očekává. V neposlední řadě je také potřeba vědět, z jakého média přehrává hudbu a další detaily. Zkrátka podrobná analýza je nutností. Bez ní je jakákoli rada na zaručeně skvělé komponenty úplně k ničemu.

2) Řešení

Návrh řešení přichází ihned po analýze. Díky obrovským zkušenostem je totiž specialista schopný ihned reagovat na požadavky a nastínit řešení celé instalace. Po odsouhlasení rozpočtu a celkového pojetí projektu je možné naplánovat termín instalace.

3) Zákaznický servis

Vůz je předán vyčištěný a je poskytnuta veškerá fotodokumentace z instalace, která je dle možností zákazníkovi ihned odeslána. Veškeré doladění systému i po několika týdnech, včetně kontroly má k dispozici každý zákazník zdarma.

4) Reklamace, protiúčet, prodej vozu

Elektronika není neomylná, proto ke každé reklamaci přistupujeme tak, aby zákazníka co nejméně obtěžovala. V případě poruchy měníme zboží kus za kus a nečekáme na reklamační řízení u výrobce.

Nabízíme dále i možnosti protiúčtu. V případě, že chcete námi nainstalovaný systém ještě pozvednout o další úroveň, rádi vykoupíme stávající komponenty a poskytneme nové.

Při prodeji vozu jsme také schopni námi nainstalovaný audiosystém z vozu vymontovat a opět zpět osadit sériové repro. Šetříme Vám tak peníze.

 

 Kde nás najdete?

Jsme pro Vás k dispozici na adrese Písecká 19, Plzeň u obchodního centra Olympia Plzeň

Standardní otevírací doba je ve všední dny 9.00 - 17.00

Lze však domluvit individuální čas na otevření a konzultace na tel. 776009614